NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima Krups® KP170131 bílý

Užívejte si nekonečné možnosti přípravy kávy s kávovarem na kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima značky Krups. Tvar kávovaru Infinissima se inspiroval symbolem nekonečna, snadno se používá, má štíhlou konstrukci a ovládá se manuálně.
Přečtěte si více
Referenční číslo : KP170131

Základní údaje

POPIS

¤SEO¤Kávovar na kapsle¤/SEO¤ KRUPS INFINISSIMA: Kávovar na kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima vám umožní užívat si nekonečné možnosti přípravy kávy.

¤SEO¤Kávovar na kapsle¤/SEO¤ NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima vám umožní užívat si nekonečné možnosti přípravy kávy. Jeho štíhlá konstrukce (pouhých 15 cm na šířku) a originální design připomínající symbol nekonečna dodají styl i té nejmenší kuchyni styl, aniž by kávovar zabíral velký prostor, a to navzdory jeho zásobníku na vodu o objemu 1,2 l. Jeho snadno nastavitelný otočný odkapávač lze nastavit do tří různých výšek, aby byl šálek vždy v dokonalé poloze, bez ohledu na to, zda připravujete ristretto nebo velké kávy jako americano nebo preludio. ¤SEO¤Kávovar na kapsle¤/SEO¤ NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima má rozměry 15 cm (Š) x 37 cm (V) x 28 cm (H). KÁVA PROFESIONÁLNÍ KVALITY Připravujte díky vysokotlakému systému kávovaru (až 15 bar) kávu profesionální kvality, s hustou, sametovou pěnou. Naše hermeticky uzavřené kapse zachovají svěžest kávy, abyste si mohli vždy vychutnat vůní nabitý šálek kávy. Stačí kapsli zasunout a jediným snadným nastavením páky připravit dokonalý nápoj dle vašich požadavků. Abyste na svůj šálek kávy nemuseli dlouho čekat, dosahuje systém rychlého ohřevu kávovaru optimální teploty přibližně za 40 sekund. Praktická funkce ekologického režimu automaticky vypne kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Infinissima po 5 minutách nečinnosti. Také díky tomu se vyznačuje energetickou třídou A. VÍCE NEŽ 30 DRUHŮ KÁVOVÝCH NÁPOJŮ S kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete užívat více než 30 druhů prvotřídních kávových nápojů, včetně nápojů o malém či velkém objemu, s mlékem či bez něj. Užijte si možnost výběru z výrazného ristretta, intenzivního espressa, aromatického lunga a plného grande, nebo našlehaného cappuccina, hebkého latte macchiato, horké čokolády, čajů či studených nápojů.

Specifikace

GLOBÁLNÍ
Tlak (bar) 15  
Recepty ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, plné grande, cappuccino, latte macchiato, horká čokoláda, čaje a studené nápoje.  
TECHNICKÉ PARAMETRY
Nastavitelný odkapávač (počet úrovní) 3  

DOPLŇKY

FAQ

Voda z vodovodu (běžná domácí pitná voda) je naprosto vyhovující, pokud je bez zápachu, který mohl chuť nápoje pozměnit. Balená voda je také v pořádku.
Nepoužívejte chlazenou ani horkou vodu, protože by to mohlo ovlivnit teplotu nápoje.
Vždy používejte čerstvou vodu, a pokud systém nebyl používán více než dva dny, vodu vyměňte.
Pro přípravu studených nápojů používejte vodu s teplotou okolního prostředí, nikdy ne chlazenou vodu, a do šálku vložte dvě nebo více kostek ledu (20 g na kostku ledu).
Je třeba si uvědomit, že tvrdost vody je hlavním důvodem usazování vodního kamene v přístroji, a proto doporučujeme přístroj často odvápňovat (každé 3 měsíce nebo méně, podle tvrdosti vody).
Jakmile je příprava nápoje dokončena a tlačítko napájení přestane blikat červeně (asi 5 sekund), kapsli vyjměte a vyhoďte. Nenechávejte ji v držáku na kapsle.
Ne, do nádržky na vodu nesmíte nalévat mléko. Systém pracuje pouze s vodou. Použití jakékoli jiné tekutiny, například mléka, může přístroj poškodit.
Extrakce kávy Dolce Gusto probíhá při optimální teplotě, takže výsledkem je dokonalá káva. Teplota extrakce již nemůže být vyšší, protože káva by měla připálenou příchuť.

Pokud si spotřebitelé přejí kávu, která je ještě více horká, mají několik možností:
• Předehřát šálek.
• Před zahájením přípravy nápoje vždy vyčkat, než přestane blikání přístroje během předehřívání termobloku.
• Extrahovat trochu vody bez kapsle, vodu vylít a poté pokračovat s kapslí.
• V případě potřeby přístroj odvápnit (pokud bylo v nedávné době pozorováno snížení teploty nápoje).

Normální teplota v šálku:
• Kapsle s praženou a mletou kávou: přes 70 °C
• Kapsle s rozpustnými produkty: přes 65 °C
Ne, připravený nápoj nikdy nebude horký. Navíc to nebude fungovat, protože řada horkých nápojů není určena pro rozpouštění ve studené vodě a konzumaci za studena. Mohlo by to vést k „zablokování kapsle“.
Studené nápoje byly vyvinuty tak, aby bylo dosaženo co nejlepší chuti a co nejlepšího zážitku spotřebitele při přípravě se studenou vodou.
Avšak je možné tyto studené nápoje připravit pomocí funkce horkého nápoje.
Chcete-li zajistit úplnou bezpečnost používání Vašeho přístroje, postupujte podle „doporučení pro bezpečné použití“ uvedených v příručce, kterou jste dostali s přístrojem.

Jak používat přístroj bezpečně:
• Do nádržky s vodou nikdy nenalévejte horkou vodu!
• Nikdy neotvírejte zavírací páku během přípravy nápoje!
• Po skončení přípravy bliká vypínač asi 5 sekund červeně. Během této doby neotvírejte páku!
• Nikdy nepohybujte volicí pákou, dokud je zavírací páka otevřená!
• Nedotýkejte se kapsle po skončení přípravy nápoje! Horké povrchy mohou způsobit popálení!
Jestliže jste přístroj právě zakoupili a používáte ho poprvé, přečtěte si příručku, která Vám s prvními kroky pomůže. Uživatelské příručky ke všem přístrojům můžete najít na těchto webových stránkách.

Abychom vám to usnadnili, níže najdete shrnutí kroků optimálního použití přístroje v několika řádcích:
1. Naplňte nádržku přístroje vodou.
2. Dejte pozor, aby nádržka na vodu do přístroje zaklapla.
3. Zapněte přístroj a počkejte, až kontrolka LED začne svítit „zeleně“.
4. Před prvním použitím je nutné přístroj pročistit. To provedete tak, že na hlavě přístroje zvolíte maximální množství vody, pod hlavu přístroje vložíte prázdný držák, volicí páku dáte do polohy pro přípravu studené vody (modré tlačítko) a počkáte, až proud vyteče. Tento postup opakujte s horkou vodou (červené tlačítko). Poté je Váš přístroj připraven k použití.
5. Naplňte nádržku na vodu.
6. Do držáku na kapsle vložte kapsli.
7. Zvolte správnou hladinu vody (množství vody je uvedeno na každé jednotlivé kapsli s nápojem).
8. V závislosti na typu nápoje zvolte napouštění horké nebo studené vody.
9. Potom počkejte, až se kontrolka LED změní na „zelenou“, abyste mohli kapsli bezpečně vyjmout.
10. Vyhoďte kapsli.
Abyste mohli připravit další nápoj, musíte se jen ujistit, že kontrolka svítí zeleně.
Jelikož se techniky liší v závislosti na modelu, postupujte při odvápnění přístroje podle pokynů uvedených v uživatelské příručce.
Doporučujeme používat odvápňovací přípravek dodávaný výrobcem.
Při průměrné denní produkci 4 šálky a v případě tvrdé vody doporučujeme odvápňovat přístroj minimálně jednou za tři měsíce.
Pokud žijete v oblasti s velmi tvrdou vodou, bude nutné, abyste přístroj odvápňovali častěji.
Pokud je zanesená vodním kamenem, tak ano.
Vyčistěte ji vodou a/nebo čisticími prostředky doporučovanými výrobcem přístroje.
Předejdete tak zanášení vývodu vody a hygienickým potížím.
Četnost odvápňování závisí na tvrdosti vody a na tom, jak často přístroj používáte.
Usazování vodního kamene časem zpomaluje průtok vody přístrojem a může snížit účinnost topného článku, což může způsobit nižší teplotu Vašeho nápoje.

Odvápnění každé 3/4 měsíce v případě středně tvrdé vody zabraňuje usazování vodního kamene a umožňuje zachovat rychlý průtok vody a očekávanou teplotu nápojů.

U některých modelů (Jovia, Oblo, Drop, Stelia, Movenza, Eclipse, Piccolo vyrobených po roce 2014) je k dispozici upozornění na odvápnění.
Každý stisk tlačítka na horké nebo studené nápoje se pokládá za extrakci. Upozornění na odvápnění vychází z počtu extrakcí a spouští se po každých 300 extrakcích tím, že na vypínači začne svítit oranžová barva. Přístroj stále pracuje, ale doporučujeme jej odvápnit.

Důrazně doporučujeme odvápnit přístroj v následujících třech případech:
• Pokud při přípravě nápojů zaznamenáte menší průtok vody.
• Pokud se voda zdá být chladnější než obvykle.
• Pokud tlačítko vypínače začne trvale svítit oranžově.
Vodní kámen časem zpomaluje průtok vody, může snižovat účinnost ohřevu vody, která se používá pro výrobu nápojů, a nakonec může ucpat jehlu, která slouží k proražení kapsle a přívodu vody.

Odvápnění každé 3/4 měsíce v případě středně tvrdé vody zabraňuje usazování vodního kamene a umožňuje zachovat rychlý průtok vody a očekávanou teplotu nápojů.
U přístrojů Melody 3 FS, Circolo FS a Genio 1. generace se celý proces odvápnění spouští stiskem tlačítka na horké nápoje, přičemž tlačítko na studené nápoje není nutné použít, odvápní se oba kanály. Jiné je to u ostatních automatických přístrojů, kde je nutné stisknout obě tlačítka.
Kapsle Chococino a Nesquik obsahují čokoládu, mléko a cukr. Ty mohou zanechávat přilnavější usazeniny než káva. Přístroj je nutné často čistit, aby se zabránilo nepříjemnému zápachu.
NE. Vyhněte se použití bílého octa, který může přístroj poškodit a způsobit únik.
Chcete-li prodloužit životnost přístroje, doporučujeme používat sadu pro odvápnění, která je k dostání v našem webovém obchodě, nebo jinou tekutou sadu pro odvápnění vhodnou do kávovarů.
Abyste si vynikající zážitek z kávy, který si zasloužíte, mohli užívat co nejdéle, doporučujeme přístroj čistit denně. Tipy týkající se denního čištění i další informace naleznete v uživatelské příručce.
V myčce lze umývat pouze držák na kapsle. Odkapávací tácek a nádržku na vodu je nutno umývat ručně.
V ideálním případě by se měly odvápnit oba kanály (horký/studený) a to je také procedura, která probíhá u automatických přístrojů.
Avšak usazování vodního kamene ve studeném okruhu není pravděpodobné a je tedy velmi důležité, aby většina odvápňovacího roztoku prošla horkým okruhem. Aby bylo zajištěno účinné odvápnění horkého kanálu (který se používá nejvíce), doporučujeme, aby celý roztok prošel horkým kanálem.
Aby bylo propláchnutí dokonalé a aby v konektoru, který spojuje trubku na horkou a studenou vodu, nezůstávaly zbytky kapek odvápňovacího roztoku, doporučujeme propláchnout také studený kanál.
Zkontrolujte, jestli není přeplněný odkapávací tácek a případně ho vyprázdněte.
Ujistěte se, že je odkapávací tácek správně umístěn.
Vyčistěte vývodní hlavici přístroje pomocí špendlíku.
Řiďte se pokyny pro čištění uvedenými v uživatelské příručce.
Pokud nebyl spotřebič používán několik měsíců, může mít čerpadlo problém s obnovením průtoku vody.
Když vyberete malý nebo velký šálek, čerpadlo je hodně hlučné, ale nevycházejí žádné kapky.
- Pokud je uvnitř kapsle, odstraňte ji.
- Nádrž naplňte na maximum horkou vodou (60 °C).
- Zapněte přístroj a vyberte velký šálek.
- Každé 3 sekundy vyjměte a opět nasaďte nádržku. Z ventilu nádržky by měly unikat bublinky.
- Plnění je hotovo a z odtoku pro kávu vytéká voda.

Pokud plnění po těchto krocích nefunguje, odneste spotřebič do autorizovaného servisu.
Pokuste se zařízení zapnout dle postupu uvedeného v příručce k zařízení a zkontrolujte, zda je zásuvka funkční (např. k ní připojte jiné zařízení). Pokud je zásuvka funkční, ale zařízení přesto nefunguje, nepokoušejte se ho rozmontovat ani opravit a zaneste ho do autorizovaného servisu.
Zařízení dále nepoužívejte. Abyste předešli jakémukoli nebezpečí, nechte kabel vyměnit v autorizovaném servisu.
Jestliže je tlačítko napájení oranžové a nikoli zelené, znamená to, že bylo spuštěno upozornění na odvápnění. Tato funkce je k dispozici u modelů vyráběných od roku 2014.
Každý stisk tlačítka na horké nebo studené nápoje se pokládá za extrakci. Upozornění na odvápnění vychází z počtu extrakcí a spouští se po každých 300 extrakcích tím, že na vypínači začne svítit oranžová barva. Přístroj stále pracuje, ale doporučujeme jej odvápnit.
Vypněte přístroj a stiskněte tlačítko napájení na 5 s, dokud tlačítko nezačne blikat a neaktivuje se režim odvápnění. Přístroj lze odvápnit podle uživatelské příručky, která je k dispozici na stránce věnované údržbě přístroje.
Upozorňujeme, že pokud se aktivuje režim odvápnění a přístroj je vypnut, aniž by odvápnění proběhlo, tlačítko se změní zpět na zelené a počitadlo se vynuluje. Po dalších 300 extrakcích začne tlačítko napájení opět svítit oranžově.
Jestliže přístroj není pravidelně odvápňován a spotřebitelé používají tvrdou vodu (která obsahuje velké množství uhličitanu vápenatého), přístroj se zanese vodním kamenem a jehla se pravděpodobně ucpe.
U nových modelů lze jehlu dokonce vyjmout, aby ji uživatel mohl vyčistit, zejména tehdy, když je ucpaná nebo když se začíná snižovat průtok. Po tomto vyčištění musí následovat úplné odvápnění přístroje.
Pokud do přístroje nejde proud nebo pokud lze přístroj zapnout, ale čerpadlo se po zvolení tlačítka na horké/studené nápoje nespustí (žádný zvuk), nemůžete udělat nic a přístroj je třeba opravit.

Jestliže slyšíte čerpadlo, ale nic nevytéká, postupujte následovně:
1-Vyjměte kapsli z držáku na kapsle.
2-Zkontrolujte, zda je v nádržce voda a zda je nádržka na vodu dobře připevněná.
3-Zvolte kanál studené vody, několikrát zvedněte a položte zpět nádržku na vodu, pak ji připevněte a tekutina by měla začít vytékat. Pokud nevytéká, pravděpodobně je ucpaná jehla.
Jehlu je nutno vyčistit pomocí nástroje na čištění dodaného s přístrojem a z přístroje je nutno odstranit vodní kámen.
Pokud je Váš přístroj vybaven vyjímatelnou jehlou (zelený díl), můžete ji vyjmout a důkladně vyčistit.
Pokud i po tomto čištění z přístroje stále nevytéká žádná tekutina, je nutno přístroj odeslat do servisního střediska.
Důvodem, proč z držáku na kapsle uniká po straně tekutina, je pravděpodobně skutečnost, že spojení mezi jehlou a vodní trubkou již není dokonale těsné.
Přístroj je nutno opravit.
Množství nápoje závisí na velikosti šálku, poloze odkapávacího tácku a někdy na mléčném a kávovém prášku, což jsou přírodní produkty, které mohou podléhat menším sezónním vlivům.
Je důležité zjistit, kde k úniku dochází (z nádržky na vodu, z držáku na kapsle nebo pod přístrojem).

To, zda dochází k úniku z nádržky na vodu, můžete zkontrolovat tak, že nádržku naplníte vodou a necháte ji chvíli stát na stole (nejméně 30 minut). Pokud voda neuniká, znamená to, že únik souvisí s těsností trubky na vodu, a v tom případě doporučujeme, abyste kontaktovali naše středisko služeb pro spotřebitele.
Před vyjmutím držáku na kapsle se přesvědčte, zda je volicí páka ve středové poloze a zavírací páka je zvednutá.
Pokud je zavírací páka zvednutá, ale držák na kapsle nelze vyjmout, znamená to, že destička s jehlou není pravděpodobně dobře usazena na místě a je v nesprávné poloze. Kontaktujte prosím středisko služeb pro spotřebitele.
Pokud po dokončení extrakce nelze zvednout zavírací páku, netlačte na ni prosím. Kapsle může být pod tlakem. Počkejte 20 minut, než se vypustí tlak, zvedněte zavírací páku, vyjměte držák na kapsle a vyhoďte kapsli. Pokud to nepůjde, kontaktujte prosím naše středisko služeb pro spotřebitele.
Nastavte odkapávací tácek do správné výšky, aby nebyl příliš daleko od vstřikovací trysky ani příliš blízko u ní. Použijte jinou velikost šálku.
Na kvalitu konečného nápoje to nemá vliv a nápoj lze konzumovat. Před přípravou dalšího šálku vyčistěte a vysušte držák na kapsle a zejména otvor pro vytékání nápoje.
To je normální: dokud kapsli nevyjmete a nevyhodíte, bude z ní kapat tekutina to šálku nebo odkapávacího tácku (po odebrání šálku). U kapslí na kávu trvá kapání déle než u kapslí se smetanou. Kapání zastavíte tím, že vyjmete a vyhodíte použitou kapsli, jakmile kontrolka přestane blikat.
Je pravděpodobné, že jste držák vyjmuli z přístroje příliš brzy nebo že bylo extrahováno menší množství, než je doporučeno, což způsobilo zpětný tok. Před otevřením přístroje vždy vyčkejte, dokud kontrolka nepřestane blikat.
Normálně by z kapsle při vyjmutí z přístroje a vyhození nemělo nic odkapávat. Aby se minimalizovalo riziko odkapávání na povrch linky, je ke každému přístroji (s výjimkou značky Piccolo) přiložena speciální nádoba, která by měla být ponechána v blízkosti přístroje.
Jakmile je u nápoje dosaženo požadované síly/množství, veškerá zbývající voda (a stopy produktu) zůstane v kapsli, aby se chuť nápoje neoslabila. Část této zbývající tekutiny může z kapsle ukápnout do nádoby. Tato speciálně navržená nádoba dodávaná s přístrojem (s výjimkou značky Piccolo) umožňuje snadné oddělení tekutiny a pevného odpadu (viz příručku). Nádobu pravidelně čistěte.
Některé produkty (např. kávové kapsle) jsou určeny k pomalejšímu průtoku než jiné (např. kapsle se smetanou), aby bylo dosaženo požadované kvality nápoje. Jestliže je průtok pomalejší než obvykle, uvolněte jehlu a přístroj odvápněte podle návodu v uživatelské příručce.
• Po spuštění přístroje a během nahřívání vody bliká tlačítko vypínače asi 30 sekund červeně.
• Jakmile je přístroj připraven, tlačítko vypínače začne svítit zeleně.
• Po skončení přípravy nápoje bliká vypínač asi 5 sekund červeně. Během této doby nevyjímejte kapsli!
• Úsporný režim: pokud přístroj není po dobu 5 minut používán, automaticky se vypne.
• Jestliže tlačítko vypínače bliká červeně/zeleně, znamená to, že přístroj detekoval nedostatek vody. Před spuštěním nové přípravy nápoje zkontrolujte, že kapsle není zablokovaná a že je v nádržce dost vody.
• Jestliže tlačítko vypínače začne trvale svítit oranžově/žlutě (upozornění na odvápnění), měli byste přístroj odvápnit.

Další podrobnosti o kontrolkách LED na Vašem přístroji naleznete v uživatelské příručce k přístroji.
Ne, bezpečně můžete používat pouze přístroje ze zemí se stejným napětím. Pokud je napětí vyšší než napětí v zemi, kde byl přístroj zakoupen, nebude přístroj fungovat nebo se spálí pojistky. Pokud je napětí nižší, pak je možné, že přístroj nebude fungovat.
​Známkou pravého espresa je pěna (crema), která se vytváří tlakem uvnitř přístroje při přípravě kávy. Tlak se měří v barech (od 1,5 do 19), čím vyšší je tlak, tím bohatší a hustší je pěna.
Espresso má výraznější aroma než „klasická“ káva.
Espresso se vyznačuje svým bohatým aroma a krémovou pěnou na povrchu.
Pro jeho přípravu je potřeba tlak 15 bar (čehož dosáhne pouze espresso přístroj), voda ohřátá na 90 - 92 °C, jemně namletá káva a přesně odměřená dávka kávy (7 g na šálek).
Vaše zařízení obsahuje četné obnovitelné nebo recyklovatelné materiály. Předejte je v místním sběrném středisku.
Pokud se domníváte, že některá část chybí, zavolejte prosím na středisko služeb pro spotřebitele a my Vám pomůžeme najít vhodné řešení.
Přejděte prosím do sekce „Obchod s příslušenstvím“ na internetové stránce, kde můžete snadno nalézt cokoliv, co budete ke svému výrobku potřebovat.
Podrobnější informace naleznete v oddělení Záruční podmínky na této stránce.
Přístroj nemá být používán jako ohřívač na vodu. Bez kapsle je průtok vyšší, přenos tepla je nižší a teplota pravděpodobně nebude splňovat očekávání spotřebitele.
Nedoporučujeme, aby zařízení používaly děti. Tato informace je jasně uvedena v návodu k obsluze.
Počet šálků kávy, který přístroj může připravit za den, není omezen, avšak spotřebitelé by měli dbát na to, aby nepřipravovali příliš mnoho šálků po sobě, protože nepřetržitá extrakce nápojů může vést k přehřátí určitých prvků přístroje, a tím by mohlo dojít ke spuštění chybového režimu.
Doporučujeme připravit 5-6 šálků kávy po sobě a pak před další extrakcí chvíli počkat (1-2 minuty by měly stačit).
Každý přístroj NESCAFÉ Dolce Gusto® má červený ochranný kabel, který nelze vyměnit.
Je zárukou bezpečnosti spotřebitelů, která je tolik důležitá pro značku kávy v moderním stylu: NESCAFÉ Dolce Gusto®.
Jsou dva různé typy přístrojů:
V případě manuálního přístroje řídíte množství vody vhodné pro Váš nápoj Vy. Přístroj se nevypne sám, ale vypne se až tehdy, když přesunete volicí páčku zpět do středové polohy.
V případě automatického přístroje volíte předem množství vody, která bude do nápoje dodána. Přístroj se sám automaticky zastaví.
Přístroj NESCAFÉ Dolce Gusto ohřívá vodu, která pod vysokým tlakem - maximálně 15 barů - prochází kapslí s vysoce kvalitním praženým a mletým nebo rozpustným produktem (mléko, čokoláda atd...), který závisí na druhu kapsle.
Káva, která je použita do kapslí, se vyrábí především z prémiových druhů kávy Arabica.
Kapsle jsou navrženy tak, aby bylo dosaženo rovnoměrného rozložení vody a tlaku v kávě pro zajištění maximálně intenzivní chuti. Tento systém používá podobný tlak jako profesionální přístroje.
Zatímco překapávače kávy pracují s tlakem jeden bar (normální atmosférický tlak) a mnoho dalších přístrojů pracuje s tlakem nepřevyšujícím dva bary, systém NESCAFÉ Dolce Gusto může pracovat až s 15 bary.
Ne, přístroj není věc podléhající zkáze a lze ho používat, dokud bude dobře fungovat.
Přístroje Nescafé Dolce Gusto jsou pečlivě vyvinuty a vyrobeny se zřetelem na bezpečnost našich spotřebitelů a s cílem nabídnout jim co nejlepší požitek z nápojů v šálku. Materiály jednotlivých součástí jsou pečlivě vybírány na základě bezpečnosti, trvanlivosti, čistoty a efektivnosti nákladů. Před propuštěním k prodeji procházejí všechny naše přístroje nejpřísnějšími testy, abychom měli jistotu, že vyhovují všem bezpečnostním požadavkům na materiály určené pro styk s potravinami na všech prodejních trzích. Proto Vás můžeme ujistit, že kterýkoli nápoj Nescafé Dolce Gusto připravený na přístroji Nescafé Dolce Gusto je vyhovující, bezpečný pro konzumaci a v souladu s preferencemi vyjádřenými našimi spotřebiteli během našich výzkumných studií mezi spotřebiteli.
Přístroje Nescafé Dolce Gusto jsou pečlivě vyvinuty a vyrobeny se zřetelem na bezpečnost našich spotřebitelů a s cílem nabídnout jim co nejlepší požitek z nápojů v šálku. Materiály jednotlivých součástí jsou pečlivě vybírány na základě bezpečnosti, trvanlivosti, čistoty a efektivnosti nákladů. Před propuštěním k prodeji procházejí všechny naše přístroje nejpřísnějšími testy, abychom měli jistotu, že vyhovují všem bezpečnostním požadavkům na materiály určené pro styk s potravinami na všech prodejních trzích. Proto Vás můžeme ujistit, že kterýkoli nápoj Nescafé Dolce Gusto připravený na přístroji Nescafé Dolce Gusto je vyhovující, bezpečný pro konzumaci a v souladu s preferencemi vyjádřenými našimi spotřebiteli během našich výzkumných studií mezi spotřebiteli.
Scroll To Top