1. Kontakt na Krups – zákaznický servis

V případě jakýchkoli požadavků týkajících se našich produktů a služeb můžete kontaktovat náš zákaznický servis. Abychom vám mohli odpovědět co nejdříve, doporučujeme nejprve zkontrolovat následující:

alt

Často kladené otázky

alt

Obchod s příslušenstvím

alt

Návody na použití

alt

Záruka

alt

Je váš výrobek opravitelný?

alt

Servisní střediska

2. Přestal váš spotřebič fungovat?

Váš spotřebič je v záruční době

Nechte si jej bezplatně opravit v některém z našich autorizovaných servisů.

Pokud váš spotřebič již není v záruce, máte k dispozici 3 řešení:

  • Zvolte si balíček Jednorázová pevná cena opravy : v ceně jsou díly a práce, není třeba odhad, oprava v naší síti autorizovaných servisů.
  • Nebo se obraťte přímo na některého z našich autorizovaných servisů, který vás přivítá, převezme váš spotřebič, provede diagnostiku a odhad.
  • Pokud si chcete opravit svůj spotřebič sami, nakupte si potřebné díly a příslušenství v našem internetovém obchodě s příslušenstvím a nahlédněte do naší online nápovědy.

3. Chtěli by jste se dozvědět více o našich službách?

Prohlédněte si tyto sekce:

4. Můžete nás kontaktovat, pokud použijete jednoduchý webový formulář pro zadání požadavku

Prosíme vyberte skupinu dotazů, která se vztahuje k Vašemu požadavku. Dokončete zobrazený formulář a pošlete nám ho. Odpovíme Vám v co nejkratším možném čase.

Kontaktní formulář

5. Chcete nás kontaktovat telefonicky, nebo nám poslat dopis?

Groupe SEB ČR s.r.o.
Futurama Business Park (budova A)
Sokolovská 651/136a
186 00 Praha 8

731 010 111
Pondělí až pátek 8:00 am až 17:00

Vaše osobní údaje zpracovává společnost Groupe SEB za účelem zodpovězení informací nebo dotazů. Máte právo na přístup k vašim údajům, jejích úpravám nebo uplatnění vašeho práva na námitku prostřednictvím tohoto formuláře nebo kontaktováním nás na adrese nebo telefonním čísle uvedeném na této stránce.

Náš zákaznický servis - poprodejní servis (SAV) je schopen odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a služeb značky Krups. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky během výše uvedené otevírací doby call centra. Mimo tyto hodiny můžete použít náš kontaktní formulář, odpovíme na váš dotaz co nejdříve. Pouze informace o značce Krups a kontaktní údaje uvedené na krups.cz jsou považovány za oficiální.