LP banner krups se postara 2800x600 V3.jpg

 

 

 

KRUPS SE POSTARÁ

 

PO DOBU OPRAVY V AUTORIZOVANÉM SERVISU NÁHRADNÍ KÁVOVAR K ZAPŮJČENÍ ZDARMA


I když jsou kávovary KRUPS už dlouhodobě zárukou kvality a vyznačují se špičkovými technologiemi a jednoduchostí ovládání, může se stát, že potřebujete s něčím poradit nebo opravit chybný komponent. Proto jsme pro vás připravili program KRUPS se postará, který vám nabídne nadstandardní péči.

 

  Benefity KRUPS se postará

 

 

 

 

 

Poradíme s nastavením, obsluhou a údržbou Vašeho kávovaru.

Potřebujete poradit jak používat kávovar? Navštivte www.krups.cz/kontaktujte-nas, nebo youtube kanál KrupsCZSK. Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Kontaktujte naši zákaznickou linku +420 731 010 111. Naši vyškolení kolegové na zákaznické lince Vám odborně poradí s nastavením, obsluhou a údržbou kávovarů.
 

Zajistíme pro Vás profesionální servis.

Společnost Krups věnuje maximální péči vývoji a výrobě kávovarů. Pokud i tak dojde k závadě, můžete navštívit naše regionální autorizované servisy. Kontakty na naše regionální autorizované servisy najdete na www.krups.cz/zakaznicke-sluzby/zaruka-opravy/opravy. K uskutečnění rychlé a kvalitní opravy objednávají autorizované servisy denně náhradní díly přímo na centrálním skladu.
 

Půjčíme Vám náhradní kávovar na dobu záruční opravy.

V případě prodloužení doby opravy na více než 7 dní, Vám autorizovaný servis nabídne zdarma zapůjčení náhradního kávovaru, který je Vám předán přímo v autorizovaném servisu.

 

 

 

Jak to funguje:

1. V případě, že vám přestane fungovat zakoupený Kávovar KRUPS, přineste ho na opravu do nejbližšího autorizovaného servisu KRUPS.
2. Pokud oprava trvá více než 7 dní, servis vám nabídne službu Zapůjčení náhradního kávovaru.
3. Servis nabídne možnost zapůjčit náhradní přistroj, který má aktuálně na skladě. Bude se jednat o plnoautomatický kávovar KRUPS.
4. K uplatnění zapůjčení musíte vyplnit a podepsat registrační formulář v servisu a souhlasit s podmínkami akce, mimo jiné že kávovar si zapůjčíte bez nároku na další služby a vrátíte jej nepoškozený po opravě svého kávovaru.
5. Po uskutečnění opravy Vás bude kontaktovat příslušný servis ohledně převzetí Vašeho opraveného kávovaru.
6. Následně je třeba přinést zapůjčený funkční a vyčištěný kávovar zpět do servisu.