Our History (krups usa)

NAŠE HISTORIE

Naším nejkrásnějším příběhem jste vy.

Sága společnosti KRUPS se již od roku 1846 hemží inovacemi, odvážnými rozhodnutími a legendárními výrobky navrženými tak, aby naplňovaly potřeby zákazníků. Právě díky vám může společnost KRUPS nadále psát svoji historii bohatou na detaily a každý den vás překvapovat něčím novým.

2016

Latte Smart

Pro potřeby zákazníků, kteří skoro ke všemu používají chytré telefony, chtěla společnost KRUPS přidat na seznam i přípravu kávy. KRUPS Latte Smart je plně propojený espresovač, na němž lze vzdáleně spustit přípravu dokonalého šálku kávy jednoduše přes rozhraní chytrého telefonu. Dokáže každému uživateli připravit jeho oblíbenou kávu z kterékoli místnosti v domě, umožňuje uložení předvoleb a přizpůsobení nápojů, informuje o novinkách ze světa kávy… a samozřejmě také vaří naprosto vynikající kávu.

2013

THE SUB

Z úspěšného partnerství společností KRUPS a Heineken se zrodil výrobek THE SUB – elegantní, stylová pípa, která je reakcí na rostoucí poptávku zákazníků po špičkovém systému servírování točeného piva v pohodlí domova. THE SUB nabízí vysoce kvalitní, dokonale vychlazené točené pivo, ideální pro chvíle strávené v příjemné společnosti.

2012

Plně automatický espresovač

Když zákazníci zatoužili připravit si doma stejně kvalitní kávu jako v kavárně, společnost KRUPS jim vyšla vstříc a představila plně automatický espresovač KRUPS EA9010, který dokáže na jeden dotek připravit dokonalé espreso, cappuccino nebo latté. Každý šálek pak překypuje lahodnou chutí a aromatem, které potěší všechny milovníky kávy. Model EA9010 je dodnes jediným přístrojem na trhu s automatickým čištěním parní trysky. Díky své praktičnosti, elegantnímu designu a vynikající výsledné chuti sklízí nadšené recenze spokojených zákazníků z celého světa.

2006

Nescafé Dolce Gusto

Zákazníci se nespokojí jen s černou kávou. Po úspěšném partnerství se značkou Nespresso se společnost KRUPS opět spojila s firmou Lestné a společně uvedly na trh převratné přístroje Nescafé Dolce Gusto, které přinášejí do domácností krásně našlehaná cappuccina a sametově jemná latté. V následujících letech se po celém světě prodají miliony těchto kávovarů.

2004

BeerTender

Lidem nestačí k životu pouze káva. Proto se společnost KRUPS v roce 2004 spojila s firmou Heineken a společnými silami uvedly na trh přístroj BeerTender, díky němuž si mohou zákazníci doma vychutnat dokonalé točené pivo. Přístroj chladí a udržuje ideální teplotu, která umožňuje docílit autentické chuti točeného piva. Na zdraví!

1991

Přístroj Nespresso

V 90. letech dvacátého století se najednou celý svět zbláznil do kávy. Společnost KRUPS začíná expandovat za hranice Německa a není žádným překvapením, že největší úspěchy sklízí se svými kávovary. V roce 1991 se společnost KRUPS pouští do společného podniku s firmou Lestné, jehož výsledkem je… Samozřejmě přístroj Nespresso. Tento výrobek již přes čtvrt století činí rána milovníků kávy nejen snesitelnými, ale dokonce příjemnými.

1956

Vášeň pro kávu

Konec 50. let dvacátého století je vzrušující dobou pro všechny vyznavače lahodné chuti – a také pro společnost KRUPS. V její nabídce se množí nové domácí spotřebiče, které šetří čas a zesilují chuť, včetně prvního mlýnku na kávu značky KRUPS, elektrického mixéru 3Mix a v roce 1961 i legendárního elektrického kávovaru ONKO. Společnost KRUPS objevila své pravé poslání – a vášeň pro kávu!

1900

Společnost KRUPS v Německu

Společnost KRUPS již proslula výrobou vysoce přesných vah a v tomto segmentu trhu se stává v Německu jedničkou. Váhy KRUPS se budou prodávat ještě déle než sto let.

1846

Vášeň pro detail

Příběh společnosti KRUPS vypovídá o velké vášni pro detail. Robert Krups původně vyráběl vysoce přesné váhy. Jeho výrobky byly tak spolehlivé, že postupně pronikly do mnoha domácností. Zakladatel firmy kdysi prohlásil: „Mým velkým přáním je dosáhnout u svých výrobků nejvyšší míry technické dokonalosti.“ Toto přání se mu k radosti milionů zákazníků z celého světa vyplnilo.