Intuition Preference+ EA875E10 new TUV.jpg
CERTIFIKACE DOKONALE HYGIENICKÉHO POUŽÍVÁNÍ EA875E10

ŘADY EVIDENCE & INTUITION
NYNÍ S PRESTIŽNÍ CERTIFIKACÍ

Značka KRUPS považuje kvalitu svých výrobků, jejich vliv na zdraví a snadné užívání za své hlavní priority. Proto vyvinula zcela jedinečný systém automatického čištění kávovaru bez nutnosti rozebírání či manuálního čištění přístroje, kterým se pyšní každý plnoautomatický kávovar značky KRUPS. Funkčnost a hygieničnost tohoto systému byla nově testovaná nezávislým a světově uznávaným institutem TÜV Rheinland Odkaz na certifikát naleznete v galerii u všech modelů Intuition a Evidence společně s jeho přesným popisem.

Prozkoumat
krups web vizualy 2570x1536 Intuition Experience+ EA877D10.jpg
INTUITION EXPERIENCE+ EA877D10

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU.
VSTUPTE DO SVĚTA NEKONEČNÝCH
MOŽNOSTÍ HORKÉ I LEDOVÉ KÁVY

Nechte se okouzlit vylepšeným designem z nerezové oceli a popusťte uzdu své fantazii. K dispozici máte 21 horkých i studených nápojů, stačí vybrat svůj oblíbený a užít si chvíli kávové dokonalosti.

Prozkoumat
Sensation_deskto2p.png
SENSATION EA910B10

Užijte si svoji kávu.
Jak snadné.

Toužíte po dokonalé kávě z čerstvě namletých zrn, ale máte rádi pohodlí jiných druhů přípravy kávy? Objevte nový kávovar Sensation, který vás provede celou přípravou kávy včetně možnosti přizpůsobení množství a intenzitě kávy, jak ji máte rádi a navíc se zcela automatickou údržbou.

Prozkoumat
krups web vizualy Evidence Eco EA897B10 opr.jpg
EVIDENCE ECO EA897B10

MAXIMÁLNÍ CHUŤ KÁVY,
MINIMÁLNÍ DOPAD NA PŘÍRODU

Dokonalé propojení lahodné kávy & ekologického přístupu k přírodě. Zcela nové výrobní procesy umožnily vznik kávovaru vyrobeného z 62 % recyklovaného plastu, který je zároveň recyklovatelný až z 90 % a to vše bez ztráty jakékoliv funkčnosti včetně jedinečného systému One-Touch Cappuccino.

Prozkoumat
krups web vizualy 2570x1536 vertuo XN910C10.jpg
VERTUO NEXT XN910C10

NOVÝ ROZMĚR KÁVY.
JAKÁ BUDE TA VAŠE?

Zcela nová inovativní příprava kávy. Dopřejte si maximální pohodlí při používání svého kávovaru k jehož ovládání stačí jediné tlačítko. Kávovar sám rozpozná typ i velikost vámi vybrané kapsle, navíc se sám neustále aktualizuje pro ten nejlepší požitek Nespresso.

Prozkoumat