OCHRANA OSOBNICH ÚDAJÙ

Obchod s příslušenstvím Krups zavádí veškerá opatření pro zajištění ochrany důvěrnosti a bezpečnosti údajů přenášených přes web.

Proto tato internetová stránka využívá jeden z nejúčinnějších zabezpečených modulů za účelem ochrany všech údajů spojených s osobními informacemi a způsoby platby: SSL (Secure Socket layer). Jedná se o nejrozšířenější standard v oblasti zabezpečených elektronických transakcí.

Ve všech zónách, ve kterých adresa URL webu rowenta.cz začíná https:// (přičemž „s“ znamená zabezpečené), jsou vaše důvěrné údaje mezi vaším počítačem a naším serverem nebo serverem společnosti Société Générale zašifrovány a žádný prostředník k nim nemá přístup.

Své platby můžete provádět debetní kartou (Visa, Eurocard, Mastercard). Bankovní údaje, které posíláte, jsou zabezpečeny naším partnerem, společností Société Générale. Společnost SIS nevstupuje do platebního procesu a neuchovává o něm žádné informace ani stopy. Z toho důvodu nemůže být činěna odpovědnou v případě obíží, které nastaly v souvislosti s platbou.