Co znamená opravitelnost
produktů po dobu 10 let?

Značka Krups se zavázala k tomu, že bude schopna opravit většinu svých produktů po dobu 10 let.
Důvodem je hlavně boj proti znečišťování životního prostředí a proti produkci zbytečných odpadů.
Krups
Na vaší straně…
Naše produkty jsou navržené aby Šly jednoduše opravit a ekologicky zlikvidovat.

Obrovské množství dílů je uskladněno ve skladech po celém světě (více než 40 000 různých typů dílů je uskladněno ve skladu ve Francii) pro jejich snadnou dostupnost a rychlost opravy.
Několik čísel
Inženýři Krups navrhují nové produkty s cílem jejích snadné opravitelnosti. Každý nový produkt je označený logem „opravitelný produkt po dobu 10 let“.
10
let
Krups se zavazuje udržovat v průměru po dobu 10 let od zakoupení výrobku veškeré náhradní díly pro prakticky všechny výrobky uvedené na trh od roku 2012 *.
5.7 miliónů náhradních
dílů skladem
Pro zajištění okamžité dostupnosti náhradních dílů i u produktů, které se již neprodávají byla polovina skladů vyhrazená pro díly k produktům, které již nejsou ve výrobě.
Náklady na opravu jsou často levnější než výměna produktu, a to zejména v důsledku snížení cen náhradních dílů (30% v průměru od roku 2012). Oprava nemění žádným způsobem kvalitu výrobku, a omezuje vliv odpadů na životní prostředí.
* Více než 95% produktů Groupe SEB prodávaných v Evropě v roce 2016 je opravitelných (22% z nich vyžadují pouze jednu nebo dvě součástky, které jsou k dispozici za "rozumné" náklady).
 

krups
je vám vždy na blízku…

Nejlepší servis pro vaše produkty je poskytován odborníky vyškolenými Krups, kteří budou vždy hledat řešení jak prodloužit dobu používání výrobku.

Dnes, více než 6500 autorizovaných profesionálních servisů pracují pro vás, aby zajistily opravitelnost produktů po celém světě, bez ohledu na zemi nákupu nebo používání.

Klikněte na talčítko "NAJÍT SERVIS". Pro úsporu Vašeho času, zkuste nejdříve vyhledat odpověď na váš dotaz v nápovědě, zda řešení již neexistuje.

Najít servis
Časté dotazy

Opravitelnost
je to snadné

JE SNADNÉ TO OPRAVIT
Při krátké návštěvě autorizovaného servisu může být vadná část vašeho produktu Krups rychle vyměněna.
To pomáhá zaručit opravu výrobku po záruční době a po mnoho let.
NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ JEDNÍM KLIKNUTÍM
Můžete také objednat náhradní díly a příslušenství pro vaše výrobky Krups přímo online.
 

3D tisk
pro snadnou opravu a prodloužení života vašeho produktu

Pro zajištění doživotní dostupnosti některých plastových dílů, Krups spustila v květnu 2016 testovací výrobu některých dílů pomocí 3D tisku.
‘ ‘

Rozhodli jsme se, že naše produkty by měly mít zajištěnou dlouhou živostnost"
Alain Pautrot - VP Consumer Satisfaction

Spustit rozhovor