Home |  Krups VIP servis, pohoda za všech okolností

Krups VIP servis, pohoda za všech okolností

I když jsou naše kávovary velice intuitivní a na kvalitu ve výrobě klademe velký důraz, může se stát, že potřebujete s něčím poradit nebo opravit. Proto máme na náš servis vysoké nároky, a Vy se na nás můžete kdykoliv obrátit.

VIP service

Potřebujete poradit, jak používat kávovar?  Navštivte naše webové stránky http://www.krups.cz/services . Nenašli jste odpověď na Váš dotaz? Kontaktujte naši zákaznickou linku 731 010 111. Vyškolení kolegové naší zákaznické linky Vám odborně poradí s nastavením, obsluhou a údržbou kávovaru.

Společnost Krups věnuje maximální péči při vývoji a výrobě kávovarů. Pokud i přesto dojde k závadě, můžete navštívit naše regionální autorizované servisy.  Kontakty na naše regionální autorizované servisy naleznete zde. Na základě odborných znalostí servisních techniků a technickému zázemí je diagnostika závady provedena do 24 hodin. O průběhu opravy můžete být velmi rychle informováni.  Pro provedení rychlé a kvalitní opravy autorizované servisy objednávají denně potřebné originální náhradní díly přímo v centrálním skladu. V průběhu několika dní jsou náhradní díly k dispozici.

V případě prodloužení doby opravy na více jak 7 dní Vám autorizovaný servis nabídne zdarma zapůjčení náhradního kávovaru. Tato nabídka platí pro automatické kávovary, které jsou zákazníkem předané přímo do autorizovaného servisu.