Home |  Plnoautomatická espressa |  Evidence EA89 |  Evidence EA891C10

Evidence EA891C10


Elegantní plnoautomatické espresso s technologií Quattro Force a funkcí přípravy dvou caffè latte současně.

  • › Novinka
Evidence EA891C10

Protože na detailech záleží

Úplně nové automatické espresso KRUPS Evidence je navržené pro přípravu dokonalé kávy v pohodlí domova. Nabízí perfektní výsledky přípravy kávy až do posledního detailu v elegantním a moderním designu. Je vybaven technologií KRUPS Quattro Force díky které je zajištěna kvalita přípravy od mletí zrn až po napuštění do šálku. Dává na výběr z 15 různých nastavení, která obsáhnou všechny Vaše oblíbené nápoje. Díky jeho kompaktním rozměrům si můžete vychutnat prvotřídní kvalitu v pohodlí Vašeho domova.

15 nápojů
Espresso, dvojité espresso, káva, dvojitá káva, cappuccino, dvojité cappuccino, macchiato, dvojité macchiato, zelený čaj, černý čaj, bylinkový čaj, ristretto, napěněné mléko, Doppio a Americano.

2 mléčné nápoje současně
KRUPS Evidence je naprosto vyjímečný funkcí automatické přípravy dvou mléčných nápojů současně. Snižuje tak dobu přípravy na minimum. 

Sklenice na caffè latte až 15,8 cm
Unikátní vlastností KRUPS Evidence je možnost přípravy caffè latte do sklenice o výšce až 15,8 cm. Můžete tak připravovat své oblíbené nápoje bez jakéhokoliv omezení.

Funkce „Extra shot“ a „Dark“
Jedinečnou funkcí je možnost „Extra Shot“ přidáním extra porce espressa do jakéhokoliv nápoje nebo volba „Dark“ pro přípravu tmavé kávy silné a výrazné chuti. OLED diplej Veškerou obsluhu přístroje zvládnete na přehledném intuitivním OLED displeji. 

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

Activespeed_mlynekNový extrémně odolný nastavitelný Activespeed mlýnek s kónickým tvrarem dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí. Díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje velkou životností a dává tak záruku švýcarské kvality. Proto je využíván také v profesionálních kávových přístrojích. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy. 

 

Sparovaci_jednotkaSpařovací jednotka kompaktního Thermoblocku® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. 

 

 

Ultraflat_tempovaniFunkce Ultraflat Tamping zajišťuje nejsilnější stlačení kávy. Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.


 

AutocleanFunkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí Thermoblocku®. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

 

Perfektní voda
Vodní filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek. 

Odvápňování
Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

Opravitelnost produktu po dobu 10 let Opravitelnost 10 let
Navržen pro snadnou opravu
Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6500 servisních center po celém světě

 

KRUPS šetří Váš čas i peníze!