Home |  Preciznost a dokonalost espress KRUPS pro výjimečnou kávu

Preciznost a dokonalost espress KRUPS pro výjimečnou kávu

Díky zaujetí a znalostem svých expertů vás KRUPS zve, abyste s ním sdíleli intenzivní zážitky všemi smysly. Všem našim přístrojům věnujeme mimořádnou pozornost, aby vám mohly nabídnout to nejlepší z každého zrnka kávy.

 

preciznost

 

Objevte s nimi aroma kávy

Vychutnejte si kávu plnou vůně při správné teplotě. Hydraulický systém přístrojů KRUPS zajistí kvalitu pěchování a ideální teplotu.

 

preciznostKompaktní Thermoblock System KRUPS zajistí rychle stoupající teplotou stále horkou kávu již od prvního šálku. Díky kratšímu průtokovému ohřevu vody nedochází k poklesu teploty.

Navíc s kovovým kónickým mlýnkem můžete dosáhnout tří různých stupňů jemnosti mletí kávy, abyste si mohli vychutnat všechna aromata kávy a správné pomletí u různých druhů nápojů. Použitý materiál zajišťuje dlouhodobou odolnost a výkon mlýnku.

A konečně tempovací system KRUPS vyvinutý našimi odborníky využívá exkluzivní hydraulický systém zajišťující co nejsilnější stlačení kávy, které je důležité pro optimální extrakci aromat. Automatické čištění spařovací komory po každé kávě zaručuje dlouhou životnost, méně častou údržbu a dokonalou hygienu.

Všechny technologie KRUPS mají mnohem vyšší výkon než klasické mechanické kávovary.

 

 

 

 

 

 

 

"Tři stupně jemnosti mletí pro požitek z vůně"

 

Kompaktnost a design

Elegantní a kompaktní espresa KRUPS se dokonale hodí do vaší kuchyně.

 

mleti kavyKrups nabízí nejkompaktnější modely na trhu s propracovaným designem a velikostí odpovídající papíru formátu A4. Díky malým rozměrům snadno umístíte přístroje KRUPS na pracovní plochu, a proto si můžete dovolit zakoupit tento výjimečný, špičkově zpracovaný přístroj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Vyjimečný přístroj se špičkovým zpracováním"

 

Spolehlivé a vyrobené ve Francii

Přístroje KRUPS jsou v průběhu výroby testovány a kontrolovány, což zajišťuje jejich vynikající kvalitu.

 

vyrobene ve FracniiVšechny přístroje na zrnkovou kávu KRUPS se vyrábějí ve Francii v naší továrně v Mayenne. Každoročně se zde vyrobí tisíce přístrojů, které jsou vyváženy do celého světa.

Naše výrobky jsou v každé fázi výrobního procesu testovány v oddělení kontroly kvality. Všechny technické součástky jsou prověřovány nezávisle na sobě (mlýnek, displej, odkapávací miska atd.) a následně jsou všechny sestavené přístroje opět několikrát přezkoušeny (z hlediska funkčnosti, těsnosti…).

Přístroje espresso na zrnkovou kávu KRUPS vycházejí ze zkušeností našich týmů od návrhu až po jeho realizaci. Díky těmto zkušenostem můžeme naše přístroje označit za nejspolehlivější na trhu. Tyto přístroje jsou právem uznávány pro svou kvalitu. Jsou nositelem certifikátu „Contrat Platinium“, který garantuje nejlepší výsledky v testech z hlediska výkonu, spolehlivosti a kvality vzhledem k normě. Odpovídat na požadavky našich zákazníků a plně je uspokojit při používání přístrojů je prioritou KRUPS.

 

 

 

 

 

 

 

"Úroveň spolehlivosti patří mezi nejvyšší na trhu"

 

Snadné použití a čištění

Intuitivní ovládání a LCD* displej vás navedou k přípravě nápojů a údržbě přístroje.

 

Snadne pouzitiEspressa na zrnkovou kávu KRUPS jsou automatická, a proto se velmi lehce ovládají. Kontrolní displej a zejména dotykový displej usnadňují ovládání a umožňují intuitivní zacházení. Stačí sledovat pokyny a připravit si tak to nejlepší ristretto, espresso, lungo, cappucccino… Milovníci kávy si mohou přesně vybrat hrubost mletí a objem kávy. U některých typů je možné nastavit a uložit vlastní druh nápoje pomocí menu „oblíbené“. A pro milovníky cappuccina vyvinul KRUPS speciální technologii, espresso na zrnkovou kávu s funkcí „one touch cappuccino“, u některých typů přístrojů s automatickým čištěním parní trysky.

Údržba je navíc snadná a neobyčejně jednoduchá díky hydraulickému systému, který zajišťuje pravidelné čištění spařovací komory, a díky automatickým programům na proplachování, čištění a odvápňování, jež vám zaručí pohodlné užívání. Na rozdíl od některých konkurenčních přístrojů nebudete nikdy muset manuálně zasahovat do přístroje.

Stručně řečeno, ergonomie a hygiena espres na zrnkovou kávu zaručují nejlepší požitek z kávy.

 

*podle typu

 

 

 

 

"Snadná a neobyčejně jednoduchá údržba"