Home |  Malý kávovar pro velké momenty aneb, dopřejte si komfort a skvělou chuť s KRUPS Nespresso Essenza Mini

Malý kávovar pro velké momenty aneb, dopřejte si komfort a skvělou chuť s KRUPS Nespresso Essenza Mini

I přes své malé rozměry (D 33 x Š 8,4 x V 20,4 cm) je Essenza Mini kávovarem s velkým stylem a osobností. Je navržen ve třech klasických barvách vhodných do každého interiéru – Piano Black XN110810, Pure White XN110110 nebo Intense Grey XN110B10. S tak velkým výběrem určitě Essenza Mini vyhoví individuálnímu stylu zejména milovníků jednoduchých a čistých linií. Doporučená maloobchodní cena těchto tří modelů je 2 790 Kč. Díky dokonalému designu získal kávovar v letošním roce hned dvě prestižní ocenění – iF Design Award a Red Dot Award.

Essenza Mini můžete šálek aromatického espressa (40 ml) či lunga (110 ml) vychutnat během několika vteřin, jednoduchost a rychlost vás odzbrojí. Objem nádoby na vodu činí i při takto malém rozměru přístroje 600 ml, lze tedy připravit několik šálků kávy bez nutnosti dolévání vody. Po zapnutí je přístroj „probuzený“ k výrobě za pouhých 25 sekund. Tlak stlačení 19 barů zajistí plnohodnotnou extrakci kávy, která je důležitým faktorem pro dokonalé aroma espressa v každém šálku. Praktickou funkcí přístroje je snížení energie po 3 minutách bez použití, k automatickému vypnutí dojde po 9 minutách nečinnosti.

Pro milovníky mléčných kávových nápojů doporučujeme Essenza Mini Black & Aeroccino XN111810. Součástí kávovaru je designově provedený šlehač mléka Nespresso Aeroccino3, který lehce připraví lahodné cappuccino, latte machiato nebo ice cappuccino. Doporučená maloobchodní cena je 4 290Kč.

“Essenza Mini je vyvinut speciálně pro ty milovníky kávy, kteří si chtějí svůj šálek dopřát co nejsnadněji. Zároveň díky inovativní technologii KRUPS kávovar dokonale podtrhne kvalitu kávy Nespresso.,” komentuje Kateřina Holíková, produktová manažerka značky KRUPS.

 

Kompletní nabídku kávovarů najdete zde.