Home |  Espresovače sázejí na jednoduchost

Espresovače sázejí na jednoduchost

 

Espresovače sázejí na jednoduchost

Espresovače Krups, které se velmi podobají profesionálním strojům, v sobě nyní spojují dokonalost a snadné použití.

Nové generace espresovačů učinily obrovský pokrok, pokud jde o kompaktnost, ale především také o snadné použití. Milovníci pravého espresa nejvíce vyhledávají stroje s mlýnkem. Jejich jedinečnou výhodou je možnost namlít zrnka kávy těsně před přípravou, což představuje další záruku kvality výsledného nápoje. Mají také mnoho funkcí, které jsou ideální pro přípravu nápoje tak, aby přesně splnil očekávání všech v každém okamžiku dne.

 

Espreso na míru… 

Espresovače Krups, které se čím dál tím víc podobají profesionálnímu baristickému zařízení, nabízejí několik možností, jak připravit nápoj přesně na míru. Je možné nastavit množství vody, jemnost mletí, sílu kávy, přípravu jednoho nebo dvou nápojů podle programu, zvolit si capuccino… Díky kontrolním displejům je používání těchto strojů nové generace zcela jednoduché a dostupnější než kdy jindy. Není třeba studovat složitý návod k obsluze, protože espresovače jsou propracované i z hlediska ergonomie. U modelů s plně automatickým mlýnkem je možné zvolit druh nápoje pouhým dotykem – ristretto, espreso, káva, horká voda, páraFunkce capuccino, kterou velmi oceňují gurmáni, usnadňuje přípravu mléčných nápojů a často nabízí i automatické čištění trysky k dosažení dokonalé hygieny.

 

 

Výhody kontrolních displejů

Provoz espresovačů poslední generace se po vzoru mobilních telefonů a joysticků herních konzolí značně zjednodušil i přes čím dál tím víc dokonalé funkce. U modelů Krups Expresso Full Auto a Krups Expresso YY8111 tak otočné tlačítko umožňuje intuitivně se pohybovat v menu a programech: stačí se řídit pokyny, které se zobrazují na podsvíceném LCD displeji.
Nebo ještě lépe, u modelů s plně automatickým mlýnkem jako je Krups Expresso Full Auto YY8128 a Plnoautomatická espresa Barista EA900030 umožňuje dotykový TFT displej ovládat všechny operace a nastavení bez jakéhokoliv rizika omylu, a to i s barevným displejem u modelu Barista. Zbývá si jen pochutnat…

 

 

 

Jednoduchost na celé čáře

Stejný přístup ke zjednodušování platí i pro provoz a údržbu, které jsou čím dál tím jednodušší. Není třeba sledovat počet použití, automatické výstrahy upozorní, kdy je třeba provést čištění stroje nebo vyměnit filtrační vložku. V praxi je tomu tak, že nové modely nevyžadují únavné rozebrání, protože manuální operace jsou sníženy na minimum.

    

 

 

Kapsle jsou ještě jednodušší!    

A pro ty, kteří si přejí jen zmáčknout tlačítko a nestarat se o nic dalšího, jsou zde stroje na kapsle, které jsou bezkonkurenční, pokud jde o snadnost použití. Jejich provoz je úplná hračka a údržba je téměř nulová. Nemluvě o tom, že nabízejí široký výběr nápojů pro všechny