Home |  Dokonalá káva jediným dotykem!

Dokonalá káva jediným dotykem!

Otvíráte dveře, vítá vás vůně čerstvě namleté kávy a přátelské zasyčení kávovaru. Ano, jste doma a přesně tuhle pohodu potřebujete! Vůbec nevadí, že kromě vás tu ještě nikdo další není. Funkci hospodyňky spolehlivě zastal KRUPS Latte Smart – plně automatický kávovar na zrnkovou kávu, sofistikovaná novinka světoznámé značky. A stačilo mu jen poslat zprávu z chytrého telefonu!

Kávovar KRUPS Latte Smart připraví dokonalý nápoj – kávu s plnou chutí a vůní, kvůli které milujeme kavárny. Stejně dokonalé bude krémové capuccino, nadýchané latté, ale i celá řada vlastních variant. Předvolba obsahuje celkem 7 receptů: espresso, ristretto, káva, velká káva, cappuccino, caffé latté, horká voda (na čaj). Kromě toho si můžete snadno uložit do paměti přístroje pro jistotu příští volby až 10 svých oblíbených nápojů, které přizpůsobíte velikostí, silou, množstvím mléka či pěny vlastní chuti. A co je nejdůležitější, ovládání přístroje je intuitivní, jednoduché, jedním dotykem – například včetně přípravy cappuccina díky technologii One Touch Capuccino. Navíc s luxusní možností dálkového zapnutí přístroje a nastavení požadavku na nápoj přes chytrý telefon díky technologii Bluetooth

Krups_Latte_Smart

Kvalita kávy je obrazem kvality plně automatického kávovaru na zrnkovou kávu. Nově vyvinutá patentovaná technologie Quatro Force se zaměřuje na čtyři nejdůležitější funkce, které ovlivňují přípravu dokonalé kávy. Nový, extrémně odolný kónický Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 procent času při každém mletí a lze ho plynule nastavit na různé stupně. Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Patentované hydraulické pěchování kávy se provádí silou 30 kg/cm2 a tlakem 15 barů. Sílu kávy určuje množství – 7 nebo 9 gramů, velikost šálku a teplota vody. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Dokonalá mléčná pěna se vytvoří pomocí trysky v externí nádobě. Odnímatelná nádržka na vodu má objem 1,7 litru, do průhledného zásobníku na kávu se vejde 270 g a do nádobky 9 kávových puků. Přístroj má zvýšenou odolnost proti usazování vodního kamene a vyznačuje se velmi nízkou frekvencí odvápňování. A další uživatelsky velice příjemnou vlastností je to, že KRUPS díky funkci AutoClean sám čistí spařovací komoru bez zásahu dovnitř přístroje!

Milovníci kávy určitě ocení také přístup k exkluzivním novinkám a informacím ze světa kávy, možnost zaznamenávat si oblíbené druhy kávových zrn. Uživatelský komfort zvyšuje automatické oznámení o potřebě údržby kávovaru, možnost uspořádat si displej kávovaru dle vlastních představ tak, aby oblíbené nápoje byly uložené hned na první místo nebo přístup k uživatelské příručce i další šikovné funkce.

Nové plnoautomatické espresso KRUPS EA860E10 Latte Smart bude k dispozici od září 2016 za doporučenou cenu 25 990 korun.

KRUPS Latte Smart – vaše oblíbená káva jedním dotykem!