Home |  5 dobrých důvodů, proč si zamilovat KRUPS espressa

5 dobrých důvodů, proč si zamilovat KRUPS espressa

S našimi plně automatickými kávovary si vychutnáte kávu přesně tak, jak ji máte rádi.

5 duvodu

 

Vychutnejte si v každém šálku vůni čerstvě mleté kávy

barista
 

Naše espressa se velmi podobají profesionálním přístrojům a plně respektují doporučení na přípravu správného espressa, zejména co se týká teploty a doby extrakce aromat. Využívají originální postupy baristů.

 
"Využívají originální postup baristů"

 

Připravte si jednoduše teplé nápoje

 
obsluhaOpravdoví milovníci espressa se vyznají v kávě a chtějí si připravit oblíbený nápoj podle své chuti. Pro ně jsou určena naše espressa na zrnkovou kávu, která se velmi podobají profesionálním přístrojům. Patříte-li mezi milovníky opravdového espressa, můžete díky našim přístrojům získat stejně kvalitní aroma i u vás doma. Protože i když je recept na dobré espresso znám, jedině plnoautomatické přístroje jej umožní jednoduše připravit doma.

 

 

"Již dnes můžete mít stejně kvalitní aroma i doma"

 

Pochutnejte si na kávě, jakou máte rádi. Sami si připravte kávové nápoje podle své chuti

kavaKaždý si může podle svého přání a chuti vybrat odrůdu kávy, nebo si dokonce připravit vlastní směs z různých druhů (arabica, robusta, liberica, excelsa, skybur), odrůd (Icatu, Mondo Nuevo, Catuai, SL 49) a podle země původu kávových zrn (Brazílie, Etiopie, Guatemala, Indonésie, Jamajka). Díky výjimečně odolnému kovovému mlýnku můžete do našich přístrojů nakupovat kávu v nejlepších pražírnách, objevit tak nové odrůdy a vytříbit si svoji kávovou kulturu. Navíc vám KRUPS espressa na zrnkovou kávu dovolí připravit si kávu podle chuti a regulovat množství kávy a hrubost mletí.
 

"Každý si může vybrat odrůdu kávy podle svého přání"

 

Dopřejte si opravdové kvalitní espresso za výhodnou cenu

cenaNa rozdíl od přístrojů na kapsle si do espressa na zrnkovou kávu můžete vybrat kávu, na jakou máte chuť. Protože jsou espressa uzpůsobená na velké množství kávy, mají jednotlivé porce nízké pořizovací náklady. Například při koupi 250 g kávy za 125 Kč a použití 7 g na šálek činí pořizovací cena jednoho espresa 3,5 Kč. To je pro milovníka dobré kávy velmi výhodná koupě. Zrnková káva by tak stála třikrát méně než káva v kapslích.

 

 

 

"Třikrát levnější než káva v kapslích"

 

Omezte se zrnkovou kávou dopady na životní prostředí

zivotne prostrediEspressa na zrnkovou kávu jsou šetrná k životnímu prostředí, neboť využívají surová kávová zrna, a tudíž je k jejich zpracování a balení zapotřebí méně energie. Proto je-li káva bez obalu, odpadají problémy s recyklací podů a kapslí. Navíc, vlastníte-li zahradu, kávová sedlina, která zbude v zásobníku espressa na zrnkovou kávu, je velmi dobré ekologické hnojivo. Je to vlastně organická, plně biologicky rozložitelná hmota vhodná do kompostu nebo na záhonek.

 

 

"V souladu s respektem k životnímu prostředí"