Home |  Káva |  Plnoautomatická espresa |  Krups EA815E Pisa S line + Autocappuccino

Krups EA815E Pisa S line + Autocappuccino


Nejmenší plnoautomat s LCD displejem, nádobou na mléko a tryskou Autocappuccino.

Krups EA815E Pisa S line + Autocappuccino

Nejsilnější stlačení kávy: Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovací systém, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek: Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

Kompaktní thermoblock system: Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat nejen s teplotou, ale i s velikostí šálků a sklenic.

Intuitivní LCD displej: Intuitivní a velký displej pro pohodlné ovládání a velký výběr káv.

Káva, jak ji máte rádi: Připravte si kávu přesně podle vaší chuti! Zvolte si množství, sílu, teplotu i velikost tak, aby Váš požitek z kávy byl vždy perfektní.Váš nápoj si můžete uložit také do menu "Oblíbené". Vychutnejte si pravé cappuccino nebo caffé latté připravené pomocí parní trysky. Navíc možnost připravovat 1 či 2 šálky současně.

Každý KRUPS se čistí sám: Kávovary Krups mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Perfektní voda: Vodní filtr filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru. Výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítele přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat. Na rozdíl od konkurence se u KRUPS do limitů pro odvápnění započítává jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, ne však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky. Krups šetří Váš čas i peníze.

Technické parametry:

Displej grafický LCD 
Počet možností jazyků ne
Velikost 245 x 365 x 330 mm
Váha 7,2 kg
Materiál kávového mlýnku kovový
Kapacita nádobky na vodu 1,7 l
Kapacita nádobky na kávová zrna 260 g
Možnost použít mletou kávu ne
Velikost zásobníku na kávové puky 9
Výškově nastavitelná výpusť na kávu 10,5 mm
Tlak čerpadla ANO
Výkon 1450 W

 

Příprava kávy

 
Počet přípravy šálků stiskem jednoho tlačítka 2
Nastavitelné množství mleté kávy 6 až 9 g
Možnost nastavení množsví vody ANO
Nastavení hrubosti mletí kávy 3 úrovně
Nastavení síly kávy 3 úrovně
Nastavení teploty kávy 3 úrovně
Minimální a maximální množství kávy 20 až 360 ml (180 x 2 šálky)
Možnost uložit si svůj oblíbený recept 2
Počet receptů 3
Druhy receptů espresso, silné espresso, coffee, cappuccino, latte

 

Příprava mléka

 
Mléčný systém parní tryska
Fuknce páry ANO
Příprava horké vody ne

 

Údržba

 
Automatická detekce pro odvápnění ANO
Proplach ANO
Čistítí program mléčného systému ne
Čistící program ANO
Odvápňovací program ANO
Vodní filtr (Claris) ANO

 

Další funkce

 
Časovač ANO
Automatické zapnutí ne
Automatické vypnutí ANO

 

Unikátní vlastnosti

 
Patentovaný Thermoblock
sytém CTS: horká káva od prvního šálku 
ANO
Automatické dvojité mletí kávy pro velkou kávu ANO