Home |  Káva |  Plnoautomatická espresa |  KRUPS EA8298 černý - cappuccino jedním dotykem

KRUPS EA8298 černý - cappuccino jedním dotykem


Nejmenší plně automatické espreso na světě s pohodlným ovládáním a snadným používáním.

KRUPS  EA8298 černý - cappuccino jedním dotykem

Jednoduché ovládání přes LCD displej

Pro kávu přesně takovou, jak ji máte rádi. Zvolte si sílu, množství vody a teplotu kávy, aby váš požitek z nápoje byl vždy perfektní.

Dokonalé mléčné nápoje:

Parní tryska pro perfektní napěnění mléka vykouzlí dokonale jemnou a nadýchanou mléčnou pěnu.

Nádoba na mléko

Nádoba je propojena s parní tryskou a umožňuje pohodlnou přípravu cappuccina jedním dotykem.

Compact Thermoblock Systém

Patentovaný kompaktní Thermoblook s nerezovým povrchem zaručuje pokaždé ideální teplotu nápoje od prvního šálku.

Testmagazin

Ocenění za spolehlivost a kvalitu 2014

Stačí zmáčknout jen jedno tlačítko - Cappuccino jedním dotykem: Plnoautomatické espresso s praktickou nádobou na mléko připraví lahodné cappuccino pomocí stisknutí jednoho tlačítka.

Nejsilnější stlačení kávy: Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovací systém, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek: Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy. Využijte jemnější nastavení pro espreso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu.

Kompaktní thermoblock system: Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat nejen s teplotou, ale i s velikostí šálků a sklenic.

Všechny druhy a velikosti nápojů: Připravte si jakýkoliv druh kávy! Zvětšený prostor pod výpustí uzpůspobený pro všechny velikosti šálků od ristretta po cafe latte. Zvětšený odkapávací tácek zvyšuje komfort používání.

Vychutnejte si perfektní mléčné nápoje: Nádoba na mléko s magnetickým přichycením k podstavci je odnímatelná, pro praktické uskladnění mléka v lednici. Hadička spojuje přístroj s nádobou na mléko a s parní tryskou. Parní tryska pro perfektní napěnění mléka vykouzlí dokonale jemnou a nadýchanou mléčnou pěnu.na mléčné kávové nápoje vám bude stačit stisknout jedno tlačítko a přístroj udělá vše za vás.

Intuitivní LCD displej:  Připravte si kávu přesně takovou, jak ji máte rádi. Zvolte si sílu, množství vody a teplotu kávy, aby váš požitek z nápoje byl vždy perfektní. Praktické ovládání na čelní straně - tlačítko cappuccino a tlačítko funkce čištění jsou vždy po ruce.
Šetřet energii díky možnosti nastavení automatického vypnutí.

Každý KRUPS se čistí sám: Kávovary Krups mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Perfektní voda: Vodní filtr filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru. Výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítele přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat. Na rozdíl od konkurence se u KRUPS do limitů pro odvápnění započítává jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, ne však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky. Krups šetří Váš čas i peníze.

Technické parametry:

Displej LCD 
Počet možností jazyků 18
Velikost  295 x 363 x 390 mm
Váha 7,6 kg
Materiál kávového mlýnku kovový
Kapacita nádobky na vodu 1,7 l
Kapacita nádobky na kávová zrna 260 g
Možnost použít mletou kávu ne
Velikost zásobníku na kávové puky 9
Výškově nastavitelná výpusť na kávu 117 mm
Tlak čerpadla ANO
Výkon 1450 W

 

Příprava kávy

 
Počet přípravy šálků stiskem jednoho tlačítka 2
Nastavitelné množství mleté kávy 6 až 9 g
Možnost nastavení množsví vody ANO
Nastavení hrubosti mletí kávy 3 úrovně
Nastavení síly kávy ANO
Nastavení teploty kávy 3 úrovně
Minimální a maximální množství kávy 20 ažo 240 ml (120 x 2 šálky)
Možnost uložit si svůj oblíbený recept ne
Počet receptů 6
Druhy receptů espresso, silné espresso, káva, velká káva, cappuccino, horká voda (latte)

 

Příprava mléka

 
Mléčný systém OTC funkce
Nádoba na mléko 600 ml
Možnost mytí mléčného systému v myčce na nádobí ANO
Příprava horké vody ANO

 

Údržba

 
Automatická detekce pro odvápnění ANO
Proplach ANO
Čistítí program mléčného systému ANO
Čistící program ANO
Odvápňovací program ANO
Vodní filtr (Claris) ANO

 

Unikátní vlastnosti

 
Patentovaný Thermoblock
sytém CTS: horká káva od prvního šálku 
ANO
Automatické dvojité mletí kávy pro velkou kávu ANO