Home |  Káva |  Plnoautomatická espresa |  Espresseria Automatic EA9010

Espresseria Automatic EA9010


Plnoautomatické espresso Krups EA 9010 připraví stiskem jednoho tlačítka až 17 druhů kávy.

Espresseria Automatic EA9010

Dotykový displej

Jednoduchá obsluha díky dotykovému displeji

Dokonalé espreso

Perfektní výsledek přípravy kávy – bohatá pěna, jedinečná chuť

Cappuccino jedním dotekem

Jedinečný systém ohřevu a šlehání mléka přímo v šálku

Ocenění za kvalitu

Testmagazin 2013

Ocenění za design

Red hot award 2012

2- stupňová technologie pěnění mléka 

Zkušený barista vloží nejdříve parní trysku do spodní části nádoby, aby se mléko zahřálo. Až když je mléko dostatečně horké, pohybuje tryskou směrem k povrchu a vytváří mléčnou pěnu. To má za následek nejlepší možnou konzistenci a kvalitu mléčné pěny. Plnoautomat Krups EA9000 Barista pracuje na stejném principu 2-stupňového pěnění, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

17 receptů - 6 nových pro černou kávu, 3 nové recepty s mlékem (lungo, long black, doppio, americká káva, ranní káva, red eye, flat white, káva s mlékem, mléčná káva)

Profesionální barista nepřipravuje ristretto a espresso stejně!
Volí různou hrubost mletí kávy v závislosti na zvoleném nápoji (pomocí upravení vzdálenosti mlecích kamenů) stejně jako množství namleté kávy, aby byl výsledek vždy perfektní bez kompromisů. Stejně tak Krups EA9010 nastavuje hrubost, teplotu vody a její množství dle zvoleného nápoje. Buď ponecháte tovární nastavení 5 nejoblíbenějších kávových nápojů nebo si jednoduše nastavíte a uložíte své vlastní - přesně tak jak káva chutná vám.

Každý dobrý barista má vyzkoušené a oblíbené své receptury, ale také se rád přizpůsobí individuálním přáním svých zákazníků!
Krups EA9010 umožní až 8 členům domácnosti uložit si svých vlastních 8 receptů a odlišit si je i barevně na velkém barevném displeji.

100% ovládání na přední straně.
Veškeré funkce a ovládání je přístupno z čelní strany přístroje. Jednak je to pohodlné, jednak se tak šetří místo, protože se zmešuje nezbytný manipulační prostor kolem přístroje.

Nejsilnější stlačení kávy:  Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovací systém, který  stlačí kávu silou 30 kg/cm2  a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek:  Vysoce kvalitní  kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních  kávových přístrojích,  má záruku švýcarské kvality.  Mlýnek se automaticky nastaví dle zvoleného druh nápoje.

Kompaktní thermoblock system:  Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.

 Každý KRUPS se čistí sám: Kávovary Krups mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítele přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat. Na rozdíl od konkurence se u KRUPS do limitů pro odvápnění započítává jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, ne však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky. Krups šetří Váš čas i peníze.

Technické parametry:

Displej TFT barevný dotykový
Počet možností jazyků 22
Velikost 295 x 395 x 383 mm
Váha 11,5 kg
Materiál kávového mlýnku kovový
Kapacita nádobky na vodu 1,7 l
Kapacita nádobky na kávová zrna 250 g
Možnost pužít mletou kávu ANO
Velikost zásobníku na kávové puky 10
Výškově nastavitelná výpusť na kávu 12,4 mm
Tlak čerpadla ANO
Výkon 1450 W

 

Příprava kávy

 
Počet přípravy šálků stiskem jednoho dlačítka 2
Nastavitelní množství mleté kávy 6 až 9 g
Možnost nastavení množství vody ANO
Nastavení hrubosti mletí kávy automatické
Nastavení síly kávy 3 úrovně
Nastavení teploty kávy 3 úrovně
Minimální a maximální množství kávy 20 až 260 ml 
Možnost uložit si svůj oblíbený recept ANO
Počet receptů 17
Druhy receptů horká voda, horké mléko, horká mléčná pěna, latte, coffee, long black,  americano, red eye coffee, ranní káva, cappuccino, mléčná káva, café au lait, flat white, ristretto, espresso, lungo, doppio

 

Příprava mléka

 
Mléčný systém fuknce OTC 
Fuknce páry ANO
Příprava horké vody ANO

 

Údržba

 
Automatická detekce pro odvápnění ANO
Proplach ANO
Čistítí program mléčného systému automatické
Čistící program ANO
Odvápňovací program ANO
Vodní filtr (Claris) ANO

 

Další funkce

 
Časovač ANO
Automatické zapnutí ne
Automatické vypnutí ANO
Podsvícení ANO

 

Unikátní vlastnosti

 
Patentovaný Thermoblock
sytém CTS: horká káva od prvního šálku 
ANO
Automatické dvojité mletí kávy po velkou kávu ANO