Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Latte Smart EA860 |  Plnoautomatické espresso Latte Smart EA860E

Plnoautomatické espresso Latte Smart EA860E


Plně automatický kávovar s připojením - Technologie Quattro Force - Cappuccino jedním dotykem

Plnoautomatické espresso Latte Smart EA860E

Vaše oblíbená káva. Jedním dotykem na displeji telefonu.

Kávovar je dostupný jedním dotykem z jakéhokoliv chytrého telefonu. KRUPS Latte Smart přináší jedinečný prožitek z kávy či mléčných variant a umožní Vám si vychutnat kvalitní kávu v pohodlí domova.

Svět kávy na dlani

Dokonalý nápoj v pohodlí domova díky široké škále možností, která je snadno volitelná přes intuitivní aplikaci. Bluethooth technologie a speciálně vyvinutá aplikace umožňuje dokonalou kontrolu. Uložte si svoje oblíbené nápoje, získejte přístup k exkluzivním novinkám a informacím ze světa kávy a mnohem více. To vše jen z dlaně Vaší ruky.

VAŠE OBLÍBENÁ KÁVA. JEDNÍM DOTYKEM NA DISPLEJI TELEFONU.

S nekonečnými možnostmi pro nastavení vlastních nápojů Vám KRUPS Latte Smart vkládá celý kávový svět do rukou. Tento kávovar s možností ovládání přes chytrý telefon prostřednictvím Bluetooth technologie pomáhá vytvořit dokonalý nápoj od krémového cappuccina až po nadýchané latte. A to vše v pohodlí domova a jedním dotykem.  Speciálně vyvinutá aplikace umožňuje jednoduché ovládání kávovaru a nabízí širokou škálu možnosti na dosah ruky. Připravte si lahodné nápoje plně přizpůsobené Vaší chuti. Uložte si své oblíbené nápoje, abyste si je příště mohli snadno a rychle zvolit.  Milovníci kávy určitě ocení přístup k exkluzivním novinkám a informacím ze světa kávy. Dále můžete hodnotit a zaznamenávat si Vaše oblíbené druhy kávových zrn, obdržíte oznámení o údržbě kávovaru, přístup k uživatelské příručce a mnohem více. KRUPS Latte Smart: budoucnost kávy na dlani.

SPUSŤTE PŘÍPRAVU SVÉHO NÁPOJE Z MÍSTA, KDE SE PRÁVĚ NACHAZÍTE

Neomezené možnosti a nekompromisní pohodlí: přizpůsobte si nápoj svým potřebám a užijte si jeho přípravu jediným dotykem na Vašem chytrém telefonu, a to kdekoliv.

EXKLUZIVNĚ NAVRŽENÁ APLIKACE

Bluethooth technologie s nízkou energetickou spotřebou umožňuje komunikaci mezi Vaším chytrým telefonem a kávovarem  prostřednictvím Latte Smart aplikace  vytvořené společností KRUPS, která je k dispozici pro mobilní telefony s operačním systémem iOS 7 and Android 4.3.

Kromě českého trhu je aplikace určená jen pro vybrané trhy. Před zakoupením doporučujeme si zkontrolovat dostupnost na Google Play nebo AppStore.

ŠIROKÁ ŠKÁLA NÁPOJU

Ristretto, espresso, caffè lungo, cappuccino, nebo i lahodné latte. KRUPS Quattro Force technologie vytváří nápoje s jedinečnou chutí a s rozdílem, který můžete ochutnat.

ZAZNAMENEJTE SI SVOJE PREFERENCE

Uložte si až 10 svých oblíbených nápojů s chytrou technologii, která Vám umožňuje si přizpůsobit  velikost nápoje, jeho sílu, množství mléka či pěny. Vytvořte si svůj dokonalý nápoj a zopakujte ho díky široké škále funkcí a nastavení, které povznesou Váš prožitek z kávy.

PRIVILEGOVANÉ A EXKLUZIVNÍ INFORMACE ZE SVĚTA ESPRESSA

Sekce Novinky Vám nabízí přístup k exkluzivním informacím o světě kávy, zahrnující rozhovory a rady od profesionálních baristů, recepty na bázi kávy a celou řadu  zpráv ze světa milovníků kávy.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ A APLIKACE

Sekce s uživatelskou příručkou Vám poskytuje užitečné informace o tom, jak nejlépe používat kávovar pro dosažení optimálního výsledků v šálku. Pomůže Vám s úpravou nastavení, nabídne užitečná videa, sdělí Vám upozornění o údržbě kávovaru a mnohem více, vše z Vašeho chytrého telefonu.

Každý KRUPS se čistí sám

Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Oprava produktu po dobu 10 let

  • Navržen pro snadnou opravu
  • Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
  • 6500 servisních center po celém světě

TECHNOLOGIE QUATTRO FORCE 

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

  • Nový, extrémně odolný Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje také velkou životností.

  • Spařovacíjednotka kompaktního Thermoblock ® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.

  • Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

  • Latte Smart je navíc vybaven funkcí AutoClean. Tato funkce zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum

FAQ
Stáhnout
KOOP ONLINE