Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Latt´Espress EA829 |  Plnoautomatické espresso Latt´Espress EA82F8

Plnoautomatické espresso Latt´Espress EA82F8


Nejmenší plněautomatický kávovar na světě - Technologie Quattro Force - Cappuccino jedním dotykem

Plnoautomatické espresso Latt´Espress EA82F8

Cappuccino jedním dotykem – Stačí zmáčknout jen jedno tlačítko: Plnoautomatické espresso s praktickou nádobou na mléko připraví lahodné cappuccino pouhým stiskem jednoho tlačítka.

Nejsilnější stlačení kávy. Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek. Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

Kompaktní Thermoblock® system: Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat nejen s teplotou, ale i s velikostí šálků a sklenic.

Všechny druhy a velikosti nápojů. Připravte si jakýkoliv druh kávy! One-touch Cappuccino EA829E nabízí zvětšený prostor pod výpustí uzpůsobený pro všechny velikosti šálků od ristretta po cafe latte. Zvětšený odkapávací tácek zvyšuje komfort používání.

Vychutnejte si perfektní mléčné nápoje. Díky odnímatelné nádobě na mléko s magnetickým přichycením k podstavci můžete kdykoliv uskladnit mléko v lednici. Hadička spojuje přístroj s nádobou na mléko a parní tryskou, která umožňuje perfektní napěnění mléka a tím tak vykouzlí dokonale jemnou a nadýchanou mléčnou pěnu. Díky funkci one-touch stačí pouze stisknout jedno tlačítko pro přípravu mléčných kávových nábojů a přístroj udělá vše za Vás.

Intuitivní LCD displej.  Připravte si kávu přesně takovou, jak ji máte rádi. Zvolte si sílu, množství vody a teplotu kávy, aby Váš požitek z nápoje byl vždy perfektní. Praktické ovládání na čelní straně - tlačítko cappuccino a tlačítko funkce čištění jsou vždy po ruce.

Šetřete energii díky možnosti nastavení automatického vypnutí.

Každý KRUPS se čistí sám. Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Perfektní voda. Vodní filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

  • Nový, extrémně odolný Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje také velkou životností.
  •  
  • Spařovací  jednotka kompaktního Thermoblock ® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
  •  
  • Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
  •  
  • Funkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Oprava produktu po dobu 10 let

  • Navržen pro snadnou opravu
  • Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
  • 6500 servisních center po celém světě

KRUPS šetří Váš čas i peníze!