Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Latt´Espress EA829 |  Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P


Cappuccino jedním dotykem - Technologie Quattro Force - S odnímatelnou nádobkou na mléko

Plnoautomatické espresso Latt’Espress EA829P

Lahodné cappuccino jedním dotykem

Vychutnejte si lahodné cappuccino ve Vašem oblíbeném šálku s KRUPS One-Touch Cappuccino systémem. Latt'Espress Vám umožňuje připravit si Vaše oblíbené cappuccino, uložit si ho pro budoucí použití či si ho snadno přenastavit.

Lahodné cappuccino jedním dotykem

Díky One-Touch cappuccino systému KRUPS, Latt'Espress připraví lahodné cappuccino ze skutečných a čerstvých ingrediencí. Kompaktní rozměry přístroje poskytují plné pohodlí, aniž by byla omezena jeho kapacita. Kávovar je vybaven nádobkou na kávová zrna o obsahu 260 g a 1,7 l nádobou na vodu pro zajištění bohaté chuti cappuccina v kompaktním balení. Mezi další funkce patří odnímatelná nádoba na mléko, LCD obrazovka a KRUPS kompaktní Thermoblock systém, který zajišťuje perfektní výsledek již od prvního šálku.

Kompaktní přístroj pro velká cappuccina

S KRUPS Latt'Espress vybaveným One-Touch cappuccino systémem si vychutnáte dokonale vyváženou chuť cappuccina připraveného z pravých a čerstvých surovin pouze jedním dotykem. Jeho kompaktní rozměry pasují perfektně do jakékoliv kuchyně, aniž by byla omezena jeho kapacita nebo pohodlné ovládání. Kávovar je vybaven nádobkou na kávová zrna o obsahu 260 g a 1,7 l nádobou na vodu. Dále zahrnuje odnímatelnou nádobku na mléko, která je prakticky navržena tak, aby pasovala do dveří ledničky, a KRUPS kompaktní Thermoblock system pro dokonalou chuť Vašeho nápoje již od prvního šálku.

KOMPATKNÍ DESIGN

Kompaktní rozměry kávovaru zajišťují, aby se šikovně vešel do každé kuchyně, aniž by byla jakkoliv omezena jeho kapacita (1,7 l nádobka na vodu, velká 260g nádoba na kávová zrna).

ODNÍMATELNÁ NÁDOBA NA MLÉKO

Připravit dokonalé cappuccino je snadné s novou KRUPS odnímatelnou nádobkou na mléko, která je navržena tak, aby pasovala do dveří lednice pro snadnější uchování.

INTUITIVNÍ DISPLEJ

S intuitivním LCD displejem, který poskytuje snadnější údržbu.

KRUPS KOMPAKTNÍ THERMOBLOCK SYSTÉM

KRUPS technologie vystihující pravou chuť kávy.

PŘÍMÝ PŘÍSTUP KE CAPPUCCINU A FUNKCI OPLÁCHNUTÍ

Přímý přístup k funkci automatického propláchnutí Vám pomáhá si naplno vychutnat Vaše mléčné nápoje.

Každý KRUPS se čistí sám

Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

  • Nový, extrémně odolný Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje také velkou životností.
  •  
  • Spařovací  jednotka kompaktního Thermoblock ® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
  •  
  • Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
  •  
  • Funkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Oprava produktu po dobu 10 let

  • Navržen pro snadnou opravu
  • Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
  • 6500 servisních center po celém světě