Home |  Káva |  NESCAFÉ® Dolce Gusto® |  NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio 2 |  NESCAFÉ Dolce Gusto Genio 2 KP160T31

NESCAFÉ Dolce Gusto Genio 2 KP160T31


Automatický ultra kompaktní kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio 2 je navržen tak, aby se perfektně hodil do vaší kuchyně.

NESCAFÉ Dolce Gusto Genio 2 KP160T31

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou pěnou. S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma, kdykoliv budete chtít. 

Jednoduše vložte kapsli, nastavte velikost svého nápoje pomocí funkce Play & Select a jděte na věc! Připravte si během chvilky jeden z více než 30 nápojů – od espressa přes lungo, cappuccino, latte macchiato, horkou čokoládu, čaj až po studené nápoje.

Automatický ultra kompaktní kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio 2 je navržen tak, aby se perfektně hodil do vaší kuchyně. Jjeho rozměry činí pouhých: šířka 17 x výška 30 x hloubka 26 cm.

KÁVA V PROFESIONÁLNÍ KVALITĚ

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou pěnou. S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma, kdykoliv budete chtít. 

Tento automatický kávovar se používá opravdu snadno: jednoduše vložte kapsli, nastavte velikost svého nápoje pomocí funkce Play & Select a stiskněte tlačítko. Množství vody si můžete zvolit buď podle své chuti nebo postupovat podle návrhu na kapsli.

Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio 2 po 5 minutách nečinnosti, což znamená, že přístroj náleží do kategorie energetické spotřeby A.

Okamžitě začněte připravovat úžasné nápoje s degustačním balíčkem šesti vybraných kapslí, který je zdarma součástí dodávky vašeho kapslového kávovaru Genio 2.

VÍCE NEŽ 30 DRUHŮ KÁVY

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy.

Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato nebo si připravte hříšnou horkou čokoládu, čaj či osvěžující studené nápoje.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio

Automatický ultra kompaktní kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio je navržen tak, aby se perfektně hodil do vaší kuchyně. Je dostupný v červeném provedení a jeho rozměry činí pouhých 17 × 30 × 26 cm.

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru (až 15 barů) připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou pěnou.

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma, kdykoliv budete chtít.

Vychutnejte si více než 30 druhů kávy. Vyberte si intenzivní espresso a grande s plným tělem, pěnové cappuccino, horkou čokoládu, čaje a mnoho dalších.

Pro přípravu své skvělé kávy jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a nastavte velikost vašeho nápoje pomocí funkce Play & Select. Váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio automaticky
zastaví proud vody.

Kapslový systém NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® je jediný na trhu, který dokáže připravit i studené nápoje. Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio 2 po 5 minutách nečinnosti, což znamená, že přístroj náleží do kategorie energetické spotřeby A.

Bezstarostné používání díky dvouleté záruce.

Lahodné nápoje si můžete vychutnat ihned po zakoupení kávovaru, díky startovacímu balíčku s 6 vybranými kapslemi, který je součástí každého balení kávovaru.