Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Espresseria Automatic EA90 |  Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010

Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010


S dotykovým displejem - Připraví až 17 druhů kávy - Profesionál mezi plnoautomatickými kávovary

Plnoautomatické espresso Espresseria Automatic EA9010

Dotykový displej

Jednoduchá obsluha díky dotykovému displeji

Cappuccino jedním dotekem

Jedinečný systém ohřevu a šlehání mléka přímo v šálku

Ocenění za kvalitu

Testmagazin 2013

Ocenění za design

Red hot award 2012

2-stupňová technologie pěnění mléka

Zkušený barista vloží nejdříve parní trysku do spodní části nádoby, aby se mléko zahřálo. Až když je mléko dostatečně horké, pohybuje tryskou směrem k povrchu a vytváří mléčnou pěnu. To má za následek nejlepší možnou konzistenci a kvalitu mléčné pěny. Plnoautomat KRUPS EA9010 Barista pracuje na stejném principu 2-stupňového pěnění, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

17 receptů – 6 nových receptů pro černou kávu (lungo, long black, doppio, americká káva, ranní káva, red eye) a 3 nové recepty s mlékem (flat white, káva s mlékem, mléčná káva)

Profesionální barista nepřipravuje ristretto a espresso stejně!

Volí různou hrubost mletí kávy v závislosti na zvoleném nápoji (pomocí upravení vzdálenosti mlecích kamenů) stejně jako množství namleté kávy, aby byl výsledek vždy perfektní bez kompromisů. Stejně tak i KRUPS EA9010 nastavuje hrubost, teplotu vody a její množství dle zvoleného nápoje. Buď ponecháte tovární nastavení 5 nejoblíbenějších kávových nápojů, nebo si jednoduše nastavíte a uložíte své vlastní - přesně tak, jak káva chutná vám.

Každý dobrý barista má vyzkoušeno mnoho receptur a vybrané své oblíbené, ale také se rád přizpůsobí individuálním přáním svých zákazníků!

KRUPS EA9010 umožní až 8 členům domácnosti uložit si svých vlastních 8 receptů a odlišit si je i barevně na velkém barevném displeji.

100% ovládání na přední straně. Veškeré funkce a ovládání je přístupno z čelní strany přístroje. Jednak je to pohodlné a jednak se tak šetří místo, protože se zmenšuje nezbytný manipulační prostor kolem přístroje.

Nejsilnější stlačení kávy.  Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2  a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Nastavitelný kovový konický mlýnek.  Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality.  Mlýnek se automaticky nastaví dle zvoleného druhu nápoje.

Kompaktní Thermoblock® system: Vždy správná teplota kávy. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.

Každý KRUPS se čistí sám. Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Odvápňování: Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

KRUPS šetří Váš čas i peníze!