Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Espresseria Automatic EA90 |  Plně automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10

Plně automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10


S dotykovým displejem - Připraví až 17 druhů kávy - Profesionál mezi plnoautomatickými kávovary

Plně automatický kávovar Krups Espresso Automatic EA907D10

Plně barevný dotykový displej s ovládáním vpředu

Přirozené a intuitivní ovládání pomocí barevného dotykového displeje pro okamžité výsledky.

Cappuccino na jeden dotyk s automatickým čištěním parní trysky

Snadné čištění a údržba díky automatickému promývání a čištění napěňovací trysky.

Jako od baristy: výběr vhodného mletí

Připravte si ristretto nebo espresso jako od profesionálního baristy díky nastavení množství a jemnosti mletí.

Moderní technologie pro přípravu dokonalé kávy

Systém Quattro Force se stará o optimalizaci jednotlivých kroků procesu přípravy espressa.

Káva jako od baristy v pohodlí vašeho domova

Řada Barista je vrcholem nabídky KRUPS a je určená pro ty nejnáročnější zákazníky. Jedná se o plnoautomatická espressa, která automaticky připraví perfektní espresso, kávu a mléčné nápoje a postarají se sami i o čištění systému včetně parní trysky. Při přípravě jakéhokoliv typu nápoje automaticky nastavý jemnost mletí i teplotu vody tak, aby bylo dosaženo dokonalého výsledku jako od profesionálního baristy.

Tento nový přístroj EA9070 Barista New Age vychází z předchozí generace EA9010 a přináší s sebou několik novinek. Nově disponuje technologii Quattro Force díky ktéré je dosaženo ještě vyšší kvality připravovaných nápojů. Rovněž byl zdokonalen design přístroje: nová je odkapávací nádoba, která je nyní výrazně širší, což zvyšeje její praktičnost a byl přepracován design mřížky pro nahřívání šálků, který dodává přístroji více elegance.

17 receptů 
6 nových receptů pro černou kávu (lungo, long black, doppio, americká káva, ranní káva, red eye) a 3 nové recepty s mlékem (flat white, káva s mlékem, mléčná káva)

Profesionální barista nepřipravuje ristretto a espresso stejně!
Volí různou hrubost mletí kávy v závislosti na zvoleném nápoji (pomocí upravení vzdálenosti mlecích kamenů) stejně jako množství namleté kávy, aby byl výsledek vždy perfektní bez kompromisů. Stejně tak si přístroj nastavuje hrubost, teplotu vody a její množství dle zvoleného nápoje. Buď ponecháte tovární nastavení 5 nejoblíbenějších kávových nápojů, nebo si jednoduše nastavíte a uložíte své vlastní přesně podle Vaší chuti.

2-stupňová technologie pěnění mléka
Zkušený barista vloží nejdříve parní trysku do spodní části nádoby, aby se mléko zahřálo. Až když je mléko dostatečně horké, pohybuje tryskou směrem k povrchu a vytváří mléčnou pěnu. Výsledkem je nejlepší možná konzistence a kvalita mléčné pěny. Plnoautomat KRUPS EA9070 Barista New Age pracuje na stejném principu 2-stupňového pěnění, aby bylo dosaženo optimálních výsledků.

Každý dobrý barista má vyzkoušeno mnoho receptur a vybrané své oblíbené, ale také se rád přizpůsobí individuálním přáním svých zákazníků!
KRUPS EA9070 umožní až 8 členům domácnosti uložit si svých vlastních 8 receptů a odlišit si je i barevně na velkém barevném displeji.

100% ovládání na přední straně. 
Veškeré funkce a ovládání je přístupno z čelní strany přístroje. Jednak je to pohodlné a jednak se tak šetří místo, protože se zmenšuje nezbytný manipulační prostor kolem přístroje. K ovládání přístroje byl navržen přehledný barevný dotykový displej.

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

Activespeed_mlynekNový extrémně odolný nastavitelný Activespeed mlýnek s kónickým tvrarem dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí. Díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje velkou životností a dává tak záruku švýcarské kvality. Proto je využíván také v profesionálních kávových přístrojích. Přístroje z řady EA9000 jsou výjiměčné tím, že umí automaticky nastavit hrubost mletí dle zvoleného nápoje.

 

Sparovaci_jednotkaSpařovací jednotka. Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu při optimální teplotě. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.

 

 

Ultraflat_tempovaniFunkce Ultraflat Tamping zajišťuje nejsilnější stlačení kávy.  Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2  a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.


 

AutocleanFunkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat . Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

 

Perfektní voda 
Vodní filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování 
Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

Opravitelnost produktu po dobu 10 letOpravitelnost 10 let
Navržen pro snadnou opravu
Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6500 servisních center po celém světě

 

KRUPS šetří Váš čas i peníze!