Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Automatic Espresso EA815 |  Plnoautomatické espresso Automatic Espresso Pisa EA815U

Plnoautomatické espresso Automatic Espresso Pisa EA815U


Pro přípravu kvalitního espressa i mléčných nápojů - Mimořádně velký LCD displej - Kompaktní design bez kompromisů

Plnoautomatické espresso Automatic Espresso Pisa EA815U

Díky KRUPS kompaktnímu Thermoblocku systému si můžete snadno vychutnat lahodnou kávu či espresso

KRUPS Essential EA81: od kávového zrna k dokonalému espressu

Kompaktní přístroj, který nedělá kompromisy. S tímto plně automatickým kávovarem získáte kvalitu dokonalého espressa. Snadné ovládání díky jeho mimořádně velké LCD obrazovce. Vybrat si můžete ze 3 úrovní teploty a užít si tak pravou chuť epressa či jiné kávy. 3 stupně hrubosti mletí kávy pro dokonalé ovládání chuti kávy. Parní tryska pro přípravu lahodného cappuccina.

Dokonalé a osobité espresso v pohodlí domova

S KRUPS Essential si vychutnáte veškeré chutě perfektně vyvážené kávy a espressa. Kávovar je vybaven nádobou na kávová zrna s obsahem 260 g a 1,7 l nádobou na vodu. Kompaktní design tohoto plně automatického espresso kávovaru nedělá žádné kompromisy. Připravte si lahodnou kávu během okamžiku díky mimořádně velkému LCD displeji a získejte dokonalou kontrolu nad Vaší kávou díky možnosti nastavení si úrovně teploty a hrubosti mletí kávy dle Vašich potřeb. Snadno si také můžete uložit Vaši oblíbenou kávu díky praktickému memo režimu.

Mimořádně velký LCD displej

Pro intuitivní ovládání.

Ovládání teploty a hrubosti mletí kávy

Od plné chuti espressa až po velkou kávu, vždy  při správné teplotě.

Velká nádoba na kávová zrna

Kompaktní přístroj s vysokou kapacitou

- Obsah nádoby na kávová zrna 260 g

- 1,7 l nádoba na vodu

Uložte si své oblíbené recepty

Režim paměti pro dvě kávy.

Parní tryská pro dokonalé cappuccino

Snadné čištění pro perfektní hygienu.

Nejsilnější stlačení kávy

Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním  hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Kompaktní Thermoblock® system: Vždy správná teplota kávy

Každý barista stejně jako KRUPS ví, jak důležité je podávat kávu ideálně horkou. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Díky velkému prostoru pod výpustí můžete experimentovat nejen s teplotou, ale i s velikostí šálků a sklenic.

Nastavitelný kovový konický mlýnek

Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

Každý KRUPS se čistí sám

Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat (u konkurence 1x týdně nebo 1x měsíčně). Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.