Home |  Káva |  Plnoautomatická espressa |  Arabica EA817 |  Plně automatický kávovar Krups Arabica EA817010

Plně automatický kávovar Krups Arabica EA817010


Jednoduchý přístroj s moderními technologiemi pro dosažení ryzí chuti kávy a přímočarou přípravu mimořádných nápojů s nádhernou vůní a plnou chutí.

Plně automatický kávovar Krups Arabica EA817010

Extra velký LCD displej

S intuitivním LCD displejem budete mít své kávové nápoje plně pod kontrolou a zvládnete připravit všechny své oblíbené nápoje.

Parní tryska pro dokonalé cappuccino

Parní tryska, jejíž čištění je snadné, praktické a hygienické, vám umožní dopřát si cappuccino s krásnou pěnou hezky z pohodlí domova.

Řízení teploty a mletí

Nastavením mletí dokážete dosáhnout ideální konzistence v závislosti na připravovaném nápoji, od plného espressa až po lungo.

Nejmenší plnoautomatické espresso na světě

Kompaktní automatické espresso KRUPS Arabica je určené k tomu, aby připravovalo ryzí a na chuť bohatou kávu a espresso s absolutní lehkostí a v bezkonkurenční kvalitě. Dopřeje Vám mimořádné espresso a kávové a mléčné nápoje z pohodlí domova, kde oceníte praktický a kompaktní design, který přístroji nikterak neubírá na výkonu. Díky technologii Quattro Force dosahuje mimořádných výsledků, které se vyznačují plnou chutí a aromatem. S vysoce intuitivním extra velkým LCD displejem je ovládání velice snadné. K dispozici máte tři úrovně teploty a tři stupně mletí pro přípravu vlastních nápojů. U přístroje KRUPS Arabica si můžete své oblíbené nastavení uložit prostřednictvím praktického paměťového režimu, který vám přípravu nápoje ještě více usnadní. Nápoje můžete připravovat díky dvěma tryskám do dvou šálků současně.

Intuitivní LCD displej
Velký intuitivní displej umožňuje dokonalé ovládání přístroje.

Káva, jak ji máte rádi.
Připravte si kávu přesně podle vaší chuti! Zvolte si počet šálků, sílu, teplotu i objem v mililitrech tak, aby Váš požitek z kávy byl vždy perfektní. Váš nápoj si můžete uložit také do menu "Oblíbené". Díky parní trysce si můžete vychutnat pravé cappuccino nebo caffé latté v pohodlí vašeho domova.

Quattro Force

Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

Activespeed_mlynekNový extrémně odolný nastavitelný Activespeed mlýnek s kónickým tvrarem dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí. Díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje velkou životností a dává tak záruku švýcarské kvality. Proto je využíván také v profesionálních kávových přístrojích. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

 

Sparovaci_jednotkaSpařovací jednotka kompaktního Thermoblocku® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.

 

 

Ultraflat_tempovaniFunkce Ultraflat Tamping zajišťuje nejsilnější stlačení kávy. Aby Vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy. 
 

 

AutocleanFunkce AutoClean Vám zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí Thermoblocku®. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

 

Perfektní voda
Vodní filtr „Claris Aqua“ s protisměrným prouděním jako u profesionálních filtračních systémů připraví pH neutrální vodu bez zápachu chlóru a výrazně redukuje množství nežádoucích látek.

Odvápňování
Vodní kámen je velkým nepřítelem přístrojů, které pracují s ohřevem vody. Některé přístroje se musí velmi často odvápňovat, avšak na rozdíl od konkurence se u KRUPS kávovarů započítává do limitů pro odvápnění jen příprava horké vody nebo mléčné pěny, nikoliv však příprava černých kávových nápojů. Thermoblock® a nerezové vedení vody jsou odolné proti usazování vápenatých usazenin. Přístroj se po každé přípravě kávy vypustí a tím vysrážené molekuly vápníku odvede do odkapní misky.

Opravitelnost produktu po dobu 10 let 
Opravitelnost 10 letNavržen pro snadnou opravu
Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6500 servisních center po celém světě 

 

KRUPS šetří Váš čas i peníze!